КПІ прокладає шлях, щоб стати учасником європейського дослідницького простору

May 20, 2022 by admin

У Київській політехніці стартували переговори з Люблянським університетом. Під час онлайн-зустрічі делегація КПІ обговорила з колегами зі Словенії можливості реалізації спільних проєктів за сприяння Євросоюзу.

Представники КПІ показали проєкти, які наші вчені готують подати на конкурси в європейські програми. У Люблянському університеті мають вивчити ці пропозиції, щоб визначитися зі спільними інтересами.

Більше – за посиланням (https://kpi.ua/node/19211).

8.08.2022
Nouvelles
Порядок дій в умовах загрози надзвичайної ситуації
Для доведення інформації лунає звучання електросирени – попереджувальний сигнал "УВАГА ВСІМ!" (тривалість звучання 3-5 хв). На території кампуса попереджувальний сигнал здій­снюється електросиреною (навч. корпус №1) й дублюється гучномовцями на вул. Політехнічній і площі Знань.
7.08.2022
«5 питань адмінці» — Анатолій Мельниченко
У цьому випуску говоримо про початок освітнього процесу в осінньому семестрі, про студентів, які матимуть можливість очно відвідувати пари, моніторинг за якістю освітнього процесу та оновлення платформи «Сікорський».
2.08.2022
Nouvelles
Запрошуємо взяти участь в просвітницьких заходах з фінансової грамотності
Національним Банком України, в рамках проведення просвітницьких заходів з фінансової грамотності для населення,на власній онлайн платформі «Школа з фінансової грамотності «Талан» буде проведено літній лекторій з фінансової грамотності для вчителів закладів загальної середньої освіти, викладачів закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти, студентів закладів вищої освіти.