Дорогі київські політехніки!

July 28, 2022 by admin

28 липня Україна вперше відзначає День Української Державності. День, коли варто ще раз згадати про наше коріння, нашу національну ідентичність, про те, ким ми є і за що боремось щодня.

Цей день — знаковий для України, день хрещення Русі. Це була подія, що визначила власний напрям розвитку України на багато століть уперед — рух від варварства до цивілізації. Цей процес триває донині. Маємо знати й памʼятати свою історію, бо бачимо наочно, до чого призводить невігластво і недбале ставлення до своєї історичної памʼяті.

Український народ незламний — у своїй обʼєднаності проти ворога, у своєму вічному прагненні змін і справедливості, у своїй чесній праці.

Тому памʼятаймо, ким ми є, і працюймо далі — на нашу спільну перемогу!

Зі святом, дорогі київські політехніки!
Слава Україні!

Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського
Михайло Згуровський

2.10.2022
Дорогі київські політехніки!
Прийміть найтепліші вітання з Днем працівників освіти! Наше професійне свято було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. Згідно з Указом Президента України від 11 вересня 1994 року в Україні воно відзначається в першу неділю жовтня.
1.10.2022
Nouvelles
Видача студентських квитків першокурсникам бакалаврату
 Студентські квитки для студентів бюджетників першого курсу УЖЕ отримано університетом і передано відповідальним працівником відділу постачання для наступних підрозділів: НН ВПІ, НН ІАТ, НН ІАТЕ, НН ІЕЕ, НН ІМЗ, НН ІТС, НН ММІ, ІХФ, ПБФ, ФБТ, ФЕЛ, ФЛ, ФБМІ, РТФ, ФЕА, ФММ, ФМФ, ФСП, ХТФ. Підрозділи розпочали організацію процесу видачі.
29.09.2022
Nouvelles
Відстрочка від призову для призовників та військовозобов'язаних першого курсу МАГІСТРАТУРИ
Усім першокурсникам МАГІСТРАТУРИ денної форми навчання необхідно до 07 жовтня 2022 заповнити анкету