Département de Théorie, Pratique et Traduction de l’Anglais

Кафедра теорії практики та перекладу англійської мови y складі факультету лінгвістики була заснована в 1995 році. Завідувач кафедри - кандидат філологічних наук, доцент Височинський Ю.І. На кафедрі працюють дев'ять доцентів, кандидатів філологічних та педагогічних наук і понад 50 старших викладачів та викладачів.

На кафедрі розроблено концепцію підготовки фахівців за спеціальністю 'Переклад'. Концепція враховує контекст професійної діяльності фахівця (роботу в ринкових структурах), передбачає ґрунтовну комп'ютерну підготовку (для досягнення цієї мети розроблено курси: 'Основи інформатики та прикладної лінгвістики', 'Лінгвістичне забезпечення інтелектуальних систем', 'Інтелектуальні інформаційні технології', 'Інженерна та прикладна лінгвістика'.

Особливу увагу приділено курсам: 'Переклад ділового мовлення', 'Практика перекладу ділової англійської мови (Business English'), та різним аспектам технічного перекладу(General Engineering, Electronics, Computing), які дають змогу набути необхідних навичок та вмінь. Цінну навчальну літературу з різних дисциплін, було придбано факультетом, розроблено викладачами кафедри та одержано за програмою 'TEMPUS-TACIS'.

Кафедра співпрацює з відомими університетами Великої Британії, Британською Радою в Україні та видавництвом 'Лонгман', які організують семінари, лекції, зустрічі з викладачами та авторами навчально-методичної літератури. Понад 50 викладачів факультету підвищили кваліфікацію за кордоном.

Кафедра теорії, практики та перекладу англійської мови готує бакалаврів філології (4 роки навчання) і спеціалістів-перекладачів з двох іноземних мов (5 років навчання) та викладачів іноземних мов професійного спілкування для викладання іноземних мов на технічних факультетах 'КПІ'.

Сайт кафедри: http://fl.ntu-kpi.kiev.ua/kafedra/TPPAM/

2.10.2022
Дорогі київські політехніки!
Прийміть найтепліші вітання з Днем працівників освіти! Наше професійне свято було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. Згідно з Указом Президента України від 11 вересня 1994 року в Україні воно відзначається в першу неділю жовтня.
1.10.2022
Nouvelles
Видача студентських квитків першокурсникам бакалаврату
 Студентські квитки для студентів бюджетників першого курсу УЖЕ отримано університетом і передано відповідальним працівником відділу постачання для наступних підрозділів: НН ВПІ, НН ІАТ, НН ІАТЕ, НН ІЕЕ, НН ІМЗ, НН ІТС, НН ММІ, ІХФ, ПБФ, ФБТ, ФЕЛ, ФЛ, ФБМІ, РТФ, ФЕА, ФММ, ФМФ, ФСП, ХТФ. Підрозділи розпочали організацію процесу видачі.
29.09.2022
Nouvelles
Відстрочка від призову для призовників та військовозобов'язаних першого курсу МАГІСТРАТУРИ
Усім першокурсникам МАГІСТРАТУРИ денної форми навчання необхідно до 07 жовтня 2022 заповнити анкету