КПІ прокладає шлях, щоб стати учасником європейського дослідницького простору

Травень 20, 2022 автор: admin

У Київській політехніці стартували переговори з Люблянським університетом. Під час онлайн-зустрічі делегація КПІ обговорила з колегами зі Словенії можливості реалізації спільних проєктів за сприяння Євросоюзу.

Травень 19, 2022 автор: admin

Протягом минулої доби (17–18 травня 2022 року) ректорат та Оперативний штаб університету зосередили свої зусилля на вирішенні наступних завдань:

Травень 19, 2022 автор: admin

За офіційними джерелами інформації у північних регіонах України, звільнених від окупантів тривають роботи з розмінування  та знешкодження уцілілих боєприпасів, забезпечення життєдіяльності у населених пунктах, відновлення дорожньої інфраструктури, очищення сільськогосподарських угідь.

Владимир Зеленский подписал указ о продлении военного положения на 90 дней с 24 мая.

Травень 19, 2022 автор: admin

Наказ направлено на розгляд Верховної Ради України.

Діяльність ESTIEMівців під час війни

Травень 19, 2022 автор: admin

Волонтерство – наше все. Особливо гостро це відчувається під час війни. Студентство – рушій будь-яких активностей.

Святкуємо Всесвітній день вишиванки разом!

Травень 19, 2022 автор: admin

країну не розділити. Український народ єдиний. Нас поєднує міцна нитка любові. Вона проходить крізь кожного українця по всьому світу. Щороку в третій четвер травня, відзначаємо Всесвітній день вишиванки – свято однієї з головних українських цінностей.

Травень 18, 2022 автор: admin

Вартість навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2022/2023 н.р.

Травень 18, 2022 автор: admin

Відповідно до наказу №НГФ/51/2022 від 17.05.2022 :
   •  Для вступників до бакалаврату і магістратури, громадян України, які будуть зараховані на навчання у 2022 році встановити з 01 вересня 2022 року вартість навчання згідно з Додатком 1  до цього наказу.

Запрошуємо взяти участь в XX Всеукраїнській науково-практичній конференції «Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики»

Травень 18, 2022 автор: admin

Навчально-науковий фізико-технічний інститут запрошує студентів, аспірантів та молодих науковців вищих навчальних закладів і науково-дослідних установ України, взяти участь в XX Всеукраїнській науково-практичній конференції «Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики».

КПІ прокладає шлях, щоб стати учасником європейського дослідницького простору
19.05.2022