Для студентів ФЛ.

December 23, 2020 автор: admin

Вступникові до КПІ ім. Ігоря Сікорського

December 15, 2020 автор: admin

На що варто звернути увагу вступникові до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2021 році?

Міністерство освіти і науки України опублікувало Умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році

Настав час подавати документи на додаткові бали!

December 11, 2020 автор: admin

З 14.12.2020 по 25.12.2020 студенти зможуть подати документи, які дають підстави для врахування у рейтингу успішності додаткових балів. Підготували для вас оновлену статтю в телеграф (https://telegra.ph/extra-points-12-10), з якої ви дізнаєтесь:

У КПІ призначили антикорупціонера

December 1, 2020 автор: admin

Відтепер уповноваженою особою з питань запобігання та протидії корупції є Яна Цимбаленко — доцент кафедри теорії та практики управління.

УВАГА! Наближається календарний контроль!

November 26, 2020 автор: admin

Календарний контроль виставляється за результатами, отриманими під час поточного навчання: студенти отримують певні види завдань, виконують їх і отримують бали, які додаються до вже наявних, згідно РСО . Результати календарного контролю заносяться екзаменатором у модуль «Календарний контроль» Електронного кампусу.

Поздравляю с Днём Студента!

November 17, 2020 автор: admin

Ученики - это не только молодежь, которая ищет знания, но и люди, которые во всем мире стали символом свободы, борьбы, непобедимости.

Дистанционная сессия!

November 17, 2020 автор: admin

Учитывая эпидемиологическую ситуацию, связанную с распространением COVID-19, учебный процесс в осеннем семестре 2020/2021 учебного года продолжит дистанционно.

Центр розвитку кар’єри КПІ ім. Ігоря Сікорського

November 16, 2020 автор: admin

Відділ сприяння працевлаштуванню та професійного розвитку – Центр розвитку кар’єри КПІ ім. Ігоря Сікорського

Центр розвитку кар’єри КПІ ім. Ігоря Сікорського (https://rabota.kpi.ua/) є структурним підрозділом університету і входить до складу Департаменту навчально-виховної роботи.

5.01.2021
Для студентів ФЛ.
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ на навчання громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2021 році. посилання на документи
29.12.2020
Список додаткових балів студентів ФЛ.
СПИСОК ДОДАТКОВИХ БАЛІВ
23.12.2020
Магістрам-випускникам: оформлення обхідних.
Вітаємо випускників магістратури з успішними захистами, завершенням навчання та НАГАДУЄМО:     враховуючи складну епідеміологічну ситуацію – оформлення обхідних листів випускниками здійснюється по можливості та НЕ є обов'язковим.