Конференція «Мультилінгвізм у сучасному суспільстві: культура, освіта, політика»

February 11, 2015 автор: admin

Шановні колеги!
29 квітня 2015р.
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі
II Міжнародної наукової конференції
«Мультилінгвізм у сучасному суспільстві:
культура, освіта, політика»

Конференція присвячена проблемам мультилінгвізму в контексті сучасного суспільного розвитку.

Особлива увага приділятиметься багатомовності як предмету та інструменту мовної політики і –ширше – політики державної; сучасній мовній дидактиці вищої школи в умовах інтернаціоналізації освіти, зокрема – освіті нерідною мовою; питанням теорії і практики перекладу фахових текстів; трансформаціям культурних кодів, зумовлених процесами глобалізації.Пропоновані напрями дискусії (якими вона не обмежується):

• Причини мультилінгвізму як соціокультурного феномену
  • Міжкультурна інтеграція в епоху глобалізації
  • Проблеми багатомовності, лінгвістичної толерантності та міжкультурної комунікації
  • Теорія перекладу і практика мультилінгвізму
  • Психолого-педагогічні можливості багатомовної освіти
  • Мовна політика: стратегія ЄС «Європа 2020»
  • Мультилінгвізм і мовна політика в процесах державотворення

Планується публікація матеріалів конференції. До друку приймаються матеріали обсягом до 1 др. арк. (шрифт – 14; інтервал – 1,5; поля (верхнє, внутрішнє та зовнішнє) – 2,5 см, нижнє поле: до тексту – 3,5 см, до колонцифри – 2,5 см.
Адреса оргкомітету:
НТУУ «КПІ», ФЛ, кафедра мовної підготовки іноземців, корпус 31, кімната 0-07.
Вул. Металістів, 5-А, м.Київ
т. (044) 236-95-01,
kmp@kpi.ua

Подробиці: kmp.kpi.ua

ДодатокРозмір
Мультилінгвізм 2015р..doc1005.5 КБ
6.05.2021
Другий календарний контроль
Другий календарний контроль у весняному семестрі 2020/2021 н.р. Сьогодні розпочався другий календарний контроль весняного семестру для студентів бакалаврів 1-3 курсу та студентів магістрів 1 курсу. Він триватиме до 20.05 включно. Рекомендуємо уточнити у всіх викладачів вимоги до отримання позитивної оцінки за результатами календарного контролю.
30.04.2021
Вступ до магістратури 2021
Вступ до магістратури 2021: процедура реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ   Для вступників до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2021 році приймальною комісією розроблено 2 алгоритми реєстрації:    •  для випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського 2021 навчального року, які бажають вступити до магістратури    •  для вступників, які завершили навчання у попередні роки або вступають після завершення цього року іншого закладу вищої освіти
20.04.2021
ЗМІНЕНО терміни другого календарного контролю весняного семестру 2020/2021!
 У зв'язку з державними святами та перенесеними вихідними – змінено терміни календарного контролю. Відповідно, він буде проведений з 05 по 20 травня (включно) для студентів 1-3 курсу бакалаврату та 1 курсу магістратури.