Відпочинок

Запрошуємо всіх співробітників ФЛ відпочити на базах відпочинку "Маяк", "Сосновий", "Політехнік" - Терміни заїздів та вартість путівок до оздоровчих підрозділів НТУУ "КПІ" у 2016р.

У серпні 2015 року діти співробітників факультету лінгвістики відпочивали у Польщі. Більш детально читати тут   . Фото звіт відпочинку

У червні 2015 року діти співробітників факультету лінгвістики відпочивали у дитячому оздоровчому таборі "Сонячний берег" Одеська область. - Фото звіт відпочинку

Терміни заїздів до оздоровчих підрозділів НТУУ "КПІ" у 2015р. - дивись тут

29.07.2021
Розміщення відбіркових комісій
Гугл-мапа  з навігацією по університету (відбіркові комісії, принтцентри, конверти, супермаркети, магазини, аптеки, кафе, кав'ярні, вбиральні).
27.07.2021
Результати комплексного фахового випробування
Результати комплексного фахового випробування Спеціальність 035 «Філологія»
22.07.2021
Медичне обслуговування студентів КПІ
 Студенти – дорослі та свідомі громадяни України. МОН України та керівництво Університету не можуть змусити, ми тільки інформуємо та рекомендуємо, до кого можна звернутися у разі потреби.