Структура (кафедри) факультету

Факультет лінгвістики (ФЛ) створено на основі ідеї замкнутого циклу - забезпечення студентів-політехніків своїми ж викладачами іноземних мов, які поряд з досконалим знанням двох іноземних мов мають ще і ґрунтовну технічну підготовку на потужній базі „КПІ".
ФЛ має три випускові кафедри:

Кафедри готують висококваліфікованих професійних перекладачів науково-технічної та ділової літератури, які плідно працюють у різних галузях народного господарства і бізнесу України. ФЛ також направляє своїх кращих випускників для роботи викладачами іноземних мов на всі факультети „КПІ", і молоді спеціалісти залишаються працювати у своїй ALMA MATER.

Майбутній педагогічній діяльності наших випускників передує асистентська педпрактика, під час якої лінгвісти 5-го курсу самостійно проводять практичні заняття з іноземних мов на технічних факультетах. На міжуніверситетських студентських конференціях ФЛ (робоча мова яких англійська, німецька, французька) студенти-лінгвісти разом з політехніками апробують свої бакалаврські та дипломні наукові роботи.

Сучасному розвинутому суспільству потрібен інженер, який досконало володіє як іноземною, так і рідною мовою. Мовну підготовку спеціалістів здійснюють спеціальні кафедри факультету:

6.05.2021
Другий календарний контроль
Другий календарний контроль у весняному семестрі 2020/2021 н.р. Сьогодні розпочався другий календарний контроль весняного семестру для студентів бакалаврів 1-3 курсу та студентів магістрів 1 курсу. Він триватиме до 20.05 включно. Рекомендуємо уточнити у всіх викладачів вимоги до отримання позитивної оцінки за результатами календарного контролю.
30.04.2021
Вступ до магістратури 2021
Вступ до магістратури 2021: процедура реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ   Для вступників до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2021 році приймальною комісією розроблено 2 алгоритми реєстрації:    •  для випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського 2021 навчального року, які бажають вступити до магістратури    •  для вступників, які завершили навчання у попередні роки або вступають після завершення цього року іншого закладу вищої освіти
20.04.2021
ЗМІНЕНО терміни другого календарного контролю весняного семестру 2020/2021!
 У зв'язку з державними святами та перенесеними вихідними – змінено терміни календарного контролю. Відповідно, він буде проведений з 05 по 20 травня (включно) для студентів 1-3 курсу бакалаврату та 1 курсу магістратури.