Структура (кафедри) факультету

Факультет лінгвістики (ФЛ) створено на основі ідеї замкнутого циклу - забезпечення студентів-політехніків своїми ж викладачами іноземних мов, які поряд з досконалим знанням двох іноземних мов мають ще і ґрунтовну технічну підготовку на потужній базі „КПІ".
ФЛ має три випускові кафедри:

Кафедри готують висококваліфікованих професійних перекладачів науково-технічної та ділової літератури, які плідно працюють у різних галузях народного господарства і бізнесу України. ФЛ також направляє своїх кращих випускників для роботи викладачами іноземних мов на всі факультети „КПІ", і молоді спеціалісти залишаються працювати у своїй ALMA MATER.

Майбутній педагогічній діяльності наших випускників передує асистентська педпрактика, під час якої лінгвісти 5-го курсу самостійно проводять практичні заняття з іноземних мов на технічних факультетах. На міжуніверситетських студентських конференціях ФЛ (робоча мова яких англійська, німецька, французька) студенти-лінгвісти разом з політехніками апробують свої бакалаврські та дипломні наукові роботи.

Сучасному розвинутому суспільству потрібен інженер, який досконало володіє як іноземною, так і рідною мовою. Мовну підготовку спеціалістів здійснюють спеціальні кафедри факультету:

11.10.2021
KПItalks: «Поговоримо про важливе: академічна мобільність – місія здійсненна»
Минулого тижня ми розпочали  другу частину КПІtalks, де Тетяна Хижняк розповіла про поточний, календарний і семестровий контролі та як пережити перший в студентському житті календарний контроль. Від вас було багато запитань та зворотного зв'язку, а від нас подарунки, кава і живе спілкувалися. Цього тижня запрошуємо вас на нову зустріч!
6.10.2021
Карантин 2020-2021 в КПІ: вакцинація студентів та співробітників
У цю п'ятницю (08 жовтня 2021) відбудеться щеплення усіх зареєстрованих на вакцинацію. Усім студентам 17+ років та співробітникам зареєстрованим на вакцинацію на пошту розіслано листи з формою підтвердження про можливість вакцинуватися 08.10. Перевіряйте папку СПАМ!
1.10.2021
Лінгвістика в політехніці: чи реальна іноземна з нуля.
Вероніка Тимченко, 3-й курс ФЛ. CAMPUS #18 Як вивчити іноземну з нуля?  Як студенти починають вивчати мови з першого курсу і чи ефективно це?