Стипендії DAAD

September 24, 2015 автор: admin

Шановні колеги!
Доводимо до Вашої уваги інформацію про проведення презентації програм навчання та проведення дослідження у Німеччині (англійською та німецькою мовами)  за рахунок стипендій DAAD (German Academic Exchange Service) в НТУУ «КПІ» 28 вересня (понеділок) у 14.15 в Залі Адміністративної Ради.

Презентація буде проводитися українською мовою керівницею Інформаційного центру DAAD у Києві пані д-р Гізела Ціммерманн. Запрошуємо студентів, аспірантів, викладачів та молодих вчених на даний захід.

Будемо вдячні за розміщення інформації на сайті Вашого факультету/інституту (постер заходу у додатку) та за її розповсюдження серед студентів, аспірантів, молодих вчених.
Кількість місць обмежена, тому необхідна попередня реєстрація на нашому сайті http://mobilnist.kpi.ua/news/232-opportunities-daad-2015.

Дякуємо за співробітництво!

З повагою, Т.С. Кучинська
Начальник відділу академічної мобільності студентів

Національний технічний університет України
«Київський політехнічний інститут»
тел. +38 044 454 99 55
7.06.2021
Нагадуємо! Уже завтра розпочинається екзаменаційна частина семестрового контролю!
Станом на 23:59 сьогодні всі оцінки з заліків та курсових робіт вже мають відображатись у ваших особистих кабінетах в АІС «Електронний кампус».
3.06.2021
Увага! Додаткові бали до рейтингу успішності
 Сьогодні, 03 червня, на сайтах факультетів/інститутів оприлюднюються рішення стипендіальних комісій факультетів/інститутів щодо врахування студентам додаткових балів до рейтингу успішності.
3.06.2021
Прошу ознайомитись з розподілом додаткових балів студентів нашого факультету.
РОЗПОДІЛ ДОДАТКОВИХ БАЛІВ