Аспіранту (пошукачу)

Факультет лінгвістики здійснює підготовку докторів філософії наук через аспірантуру за спеціальністю: 035 Філологія.

Термін навчання з відривом від виробництва та без відриву від виробництва – 4 роки.

Наказ №НУ_85_2021 від 30.04.2021 Про встановлення вартості освітніх послуг з підготовки в аспірантурі та докторантурі для громадян України на 2021/2022 навчальний рік

КПІ прокладає шлях, щоб стати учасником європейського дослідницького простору
У Київській політехніці стартували переговори з Люблянським університетом. Під час онлайн-зустрічі делегація КПІ обговорила з колегами зі Словенії можливості реалізації спільних проєктів за сприяння Євросоюзу.
19.05.2022
Шановні київські політехніки
Протягом минулої доби (17–18 травня 2022 року) ректорат та Оперативний штаб університету зосередили свої зусилля на вирішенні наступних завдань:
19.05.2022
Шановні політехніки!
За офіційними джерелами інформації у північних регіонах України, звільнених від окупантів тривають роботи з розмінування  та знешкодження уцілілих боєприпасів, забезпечення життєдіяльності у населених пунктах, відновлення дорожньої інфраструктури, очищення сільськогосподарських угідь.