Cтудентська науково- практична конференція

Шановні студенти!

Запрошуємо Вас узяти участь у

Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції

«Світ науки та світ у науці: пріоритети та перспективи сучасних досліджень», яка відбудеться

10 лютого 2016 р.

у м. Києві за адресою: проспект Перемоги, 37, корпус 7, кафедра теорії, практики та перекладу німецької мови, ФЛ, НТУУ «КПІ».

Робочі мови конференції: німецька, англійська, французька.

Форми участі у конференції:

1.         Особиста участь, що передбачає виступ із доповіддю (з публікацією тез доповіді) – 5-7 хв. Обговорення  – 5 хв.

2.         Заочна участь у конференції (з публікацією тез).

Інформаційний лист - завантажити тут

Заявка на участь - завантажити тут

Зразок оформлення тез - завантажити тут

Тематичні напрямки роботи конференції:

Проблеми та тенденції розвитку

1)      фізико-математичних наук;

2)      хімічних наук;

3)      біологічних наук;

4)      геологічних наук;

5)      філологічних наук;

6)      технічних наук;

7)      економічних наук;

8)      філософських наук;

9)      юридичних наук;

10)  медичних наук;

11)  соціальних комунікацій.

studkonf@i.ua

Для участі в конференції до 28 грудня 2015 р. необхідно:

1.    Надіслати на електронну адресу:

·         заявку для участі в конференції (бланк заявки додається). Документ із заявкою називати за прізвищем та ім’ям автора, писати латиницею, у кінці назви документу вказати номер секції, напр. Kostenko_M_6zvk (цифра 6 – це номер секції «Проблеми та тенденції розвитку технічних наук»);

·         вичитані та оформлені відповідно до вимог (див. нижче) тези доповіді у вигляді комп'ютерного файлу (файл створювати у редакторі Word). Файл з тезами називати за прізвищем та ім’ям автора, писати латиницею, у кінці назви вказати номер секції, напр. Kostenko_M_6

2.   Передати в оргкомітет

·     грошовий внесок на видання збірника тез доповідей (якщо їх обсяг не перевищує встановлених вимог (див. нижче)).

Організаційний внесок становить 80 грн. та сплачується особисто (для киян).

Усі учасники з інших міст України можуть перерахувати плату за публікацію поштовим переказом (деталі за тел.: 096 4548484). Бажано додавати до документів, що надсилаються, скановану квитанцію про сплату організаційного внеску.

Усі витрати (проїзд, проживання, харчування тощо) – за рахунок учасників конференції.

Тези доповідей публікуватимуться у збірнику матеріалів конференції, який учасники отримають під час реєстрації. Учасникам (які не є студентами НТУУ «КПІ»), що братимуть участь у конференції заочно, збірники надсилатимуться звичайною / Новою поштою на адреси, вказані в заявках.

Після надсилання (на електронну адресу) заявки, тез та сканованої квитанції (про сплату організаційного внеску) оргкомітет протягом 3 робочих днів електронною поштою повідомить учасника конференції про отримання та прийняття матеріалів.

Тези доповідей повинні відповідати таким вимогам:

1.      Текст повинен бути набраний у Word у форматі А4, гарнітура Times New Roman, розмір 14, міжрядковий інтервал 1,5 (поля сторінок: ліве, праве – 2 см, верхнє та нижнє – 2 см), абзац 1,25.

2.      1-й рядок: ім’я, по батькові (звичайними літерами) та прізвище (великими літерами) автора (вирівнювання по центру шрифт напівжирний курсивом, розмір 14);

7.06.2021
Нагадуємо! Уже завтра розпочинається екзаменаційна частина семестрового контролю!
Станом на 23:59 сьогодні всі оцінки з заліків та курсових робіт вже мають відображатись у ваших особистих кабінетах в АІС «Електронний кампус».
3.06.2021
Увага! Додаткові бали до рейтингу успішності
 Сьогодні, 03 червня, на сайтах факультетів/інститутів оприлюднюються рішення стипендіальних комісій факультетів/інститутів щодо врахування студентам додаткових балів до рейтингу успішності.
3.06.2021
Прошу ознайомитись з розподілом додаткових балів студентів нашого факультету.
РОЗПОДІЛ ДОДАТКОВИХ БАЛІВ