Тестування на РВМ "В2"

Шановні здобувачі вищої освіти!
Тестування на РВМ В2 буде відновлено з 21.04.2020 і проходитиме в онлайн режимі.
Ви можете реєструватися починаючи з 17.04.2020.
Для проходження тестування необхідно завантажити додаток Zoom і мати доступ до швидкісного Інтернету, оскільки тестування буде здійснюватися на декількох платформах одночасно.

Для участі у міжнародних програмах мобільності, студенти, разом з іншими документами, подають  сертифікат, що засвідчує рівень володіння іноземною мовою.

Для отримання сертифікату студентам НЕОБХІДНО:

1. мати середній бал не нижче 4 (Середній бал виставляється в заяві-анкеті співробітником деканату або кафедри із зазначенням ПІБ та підпису особи, яка вираховує середній бал);

2. надати інформацію щодо обраної програми мобільності: план навчання (Learning Agreement) із зазначенням дисциплін/курсів, обсягу навчальної роботи /ECTS/. (Даний документ повинен бути підписаний на факультеті/ інституті особою, яка відповідає за перезарахування курсів після проходження кандидатом навчання у виші-партнері).

3. завчасно повідомити свого викладача іноземної мови про намір отримати сертифікат;

4. попередньо зареєструватись за допомогою електронної форми, скориставшись посиланням

5. надати комісії копії документів для підтвердження пунктів 1 (заява-анкета) і 2 (план навчання);

6. вчасно з'явитися для проходження тестування.

Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

Тест включає такі види завдань: аудіювання, читання, письмо і говоріння. Перші три завдання виконуються письмово. Після виконання студентом перших трьох завдань, їх перевіряє комісія (склад комісії обрано і затверджено на засіданні Вченої ради факультету лінгвістики згідно з Розпорядженням №231 від 29.09.2014). Четверте завдання (говоріння: монологічне і діалогічне мовлення) студент складає комісії усно.

Після обробки результатів, студент впродовж тижня отримує сертифікат затвердженого зразка.

Бажаємо успіхів!

6.05.2021
Другий календарний контроль
Другий календарний контроль у весняному семестрі 2020/2021 н.р. Сьогодні розпочався другий календарний контроль весняного семестру для студентів бакалаврів 1-3 курсу та студентів магістрів 1 курсу. Він триватиме до 20.05 включно. Рекомендуємо уточнити у всіх викладачів вимоги до отримання позитивної оцінки за результатами календарного контролю.
30.04.2021
Вступ до магістратури 2021
Вступ до магістратури 2021: процедура реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ   Для вступників до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2021 році приймальною комісією розроблено 2 алгоритми реєстрації:    •  для випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського 2021 навчального року, які бажають вступити до магістратури    •  для вступників, які завершили навчання у попередні роки або вступають після завершення цього року іншого закладу вищої освіти
20.04.2021
ЗМІНЕНО терміни другого календарного контролю весняного семестру 2020/2021!
 У зв'язку з державними святами та перенесеними вихідними – змінено терміни календарного контролю. Відповідно, він буде проведений з 05 по 20 травня (включно) для студентів 1-3 курсу бакалаврату та 1 курсу магістратури.