Олімпіада 2016

February 8, 2016 автор: admin

Шановні викладачі та студенти!
Результати І туру ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Англійська мова» серед студентів ВНЗ України, де англійська мова не є спеціальністю.

Другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади на базі  Національного технічного університету України "Київський
політехнічний інститут" з навчальної дисципліни  «Англійська мова» серед студентів вищих навчальних закладів
України, де англійська мова не є спеціальністю, проходить в 2 тури:

-     перший тур (30.03-01.04.2016 р.): тестування на платформі Moodle з
автоматичною перевіркою результатів робіт (дистанційна форма участі)
;

Результати І туру ІІ етапу

-     другий тур (11-13.04.2016 р.): написання есе та усне спілкування з членами журі на запропоновану тему (очна участь).
Інформаційний листок  завантажити тут

З повагою,
організаційний комітет Олімпіади.
7.06.2021
Нагадуємо! Уже завтра розпочинається екзаменаційна частина семестрового контролю!
Станом на 23:59 сьогодні всі оцінки з заліків та курсових робіт вже мають відображатись у ваших особистих кабінетах в АІС «Електронний кампус».
3.06.2021
Увага! Додаткові бали до рейтингу успішності
 Сьогодні, 03 червня, на сайтах факультетів/інститутів оприлюднюються рішення стипендіальних комісій факультетів/інститутів щодо врахування студентам додаткових балів до рейтингу успішності.
3.06.2021
Прошу ознайомитись з розподілом додаткових балів студентів нашого факультету.
РОЗПОДІЛ ДОДАТКОВИХ БАЛІВ