Червень 15, 2021 автор: admin

Гарною традицією з часів появи жанру живопису “портрет” стало ушанування своїх вчителів саме у вигляді зображень на полотні. Повага та взаємодія студентів з викладачами в усі часи вважалися особливою цінністю.

Як загальновідомо учитель - це одна з найдавніших професій. Перші згадки про існування шкіл з’явилися у IV-V тисячолітті до нашої ери на Давньому Сході.

Вшанування своєї наукової школи відбувається у різних формах: у книжках, у віршах, монографіях, картинах, бюстах, скульптурах, портретах тощо.

Особливим інструментом вшанування викладача є витвір мистецтва: картина, скульптура, постамент, тощо. Малювання портретів є чудовим засобом передачі особливих почуттів до наставників, й висловленням особливої подяки до вчителів-натхненників. Запрошуємо всіх бажаючих: студентів, викладачів та працівників “КПІ імені Ігоря Сікорського” взяти участь у Конкурсі портретів та малюнків під умовною назвою “Видатні педагоги-науковці КПІ ім. Ігоря Сікорського”.

Ви можете долучитися до вікової традиції відомих світових закладів з творчого вшанування своєї наукової школи, своїх наставників у витворах живопису. Кожний з нас має можливість намалювати свого найулюбленішого колегу чи викладача, створити портрет для картинної галереї КПІ.

Конкурс портретів та малюнків проводитиметься в 3 етапи:

1. Відбір заявок на участь у конкурсі (до кінця червня 2021р.) за допомогою Google форми.

2. Завершення етапу написання портретів (жовтень-листопад 2021р.) і їхній відбір під час виставки “Таланти КПІ”.

3. Урочисте відкриття виставки у виставковій залі (березень-квітень 2022р.). Подати заявку на участь у Мистецькому конкурсі Портретів та малюнків “Видатні педагоги-науковці КПІ імені Ігоря Сікорського” Ви можете за посиланням:

11.10.2021
KПItalks: «Поговоримо про важливе: академічна мобільність – місія здійсненна»
Минулого тижня ми розпочали  другу частину КПІtalks, де Тетяна Хижняк розповіла про поточний, календарний і семестровий контролі та як пережити перший в студентському житті календарний контроль. Від вас було багато запитань та зворотного зв'язку, а від нас подарунки, кава і живе спілкувалися. Цього тижня запрошуємо вас на нову зустріч!
6.10.2021
Карантин 2020-2021 в КПІ: вакцинація студентів та співробітників
У цю п'ятницю (08 жовтня 2021) відбудеться щеплення усіх зареєстрованих на вакцинацію. Усім студентам 17+ років та співробітникам зареєстрованим на вакцинацію на пошту розіслано листи з формою підтвердження про можливість вакцинуватися 08.10. Перевіряйте папку СПАМ!
1.10.2021
Лінгвістика в політехніці: чи реальна іноземна з нуля.
Вероніка Тимченко, 3-й курс ФЛ. CAMPUS #18 Як вивчити іноземну з нуля?  Як студенти починають вивчати мови з першого курсу і чи ефективно це?