Червень 15, 2021 автор: admin

Гарною традицією з часів появи жанру живопису “портрет” стало ушанування своїх вчителів саме у вигляді зображень на полотні. Повага та взаємодія студентів з викладачами в усі часи вважалися особливою цінністю.

Як загальновідомо учитель - це одна з найдавніших професій. Перші згадки про існування шкіл з’явилися у IV-V тисячолітті до нашої ери на Давньому Сході.

Вшанування своєї наукової школи відбувається у різних формах: у книжках, у віршах, монографіях, картинах, бюстах, скульптурах, портретах тощо.

Особливим інструментом вшанування викладача є витвір мистецтва: картина, скульптура, постамент, тощо. Малювання портретів є чудовим засобом передачі особливих почуттів до наставників, й висловленням особливої подяки до вчителів-натхненників. Запрошуємо всіх бажаючих: студентів, викладачів та працівників “КПІ імені Ігоря Сікорського” взяти участь у Конкурсі портретів та малюнків під умовною назвою “Видатні педагоги-науковці КПІ ім. Ігоря Сікорського”.

Ви можете долучитися до вікової традиції відомих світових закладів з творчого вшанування своєї наукової школи, своїх наставників у витворах живопису. Кожний з нас має можливість намалювати свого найулюбленішого колегу чи викладача, створити портрет для картинної галереї КПІ.

Конкурс портретів та малюнків проводитиметься в 3 етапи:

1. Відбір заявок на участь у конкурсі (до кінця червня 2021р.) за допомогою Google форми.

2. Завершення етапу написання портретів (жовтень-листопад 2021р.) і їхній відбір під час виставки “Таланти КПІ”.

3. Урочисте відкриття виставки у виставковій залі (березень-квітень 2022р.). Подати заявку на участь у Мистецькому конкурсі Портретів та малюнків “Видатні педагоги-науковці КПІ імені Ігоря Сікорського” Ви можете за посиланням:

29.07.2021
Розміщення відбіркових комісій
Гугл-мапа  з навігацією по університету (відбіркові комісії, принтцентри, конверти, супермаркети, магазини, аптеки, кафе, кав'ярні, вбиральні).
27.07.2021
Результати комплексного фахового випробування
Результати комплексного фахового випробування Спеціальність 035 «Філологія»
22.07.2021
Медичне обслуговування студентів КПІ
 Студенти – дорослі та свідомі громадяни України. МОН України та керівництво Університету не можуть змусити, ми тільки інформуємо та рекомендуємо, до кого можна звернутися у разі потреби.