Червень 15, 2021 автор: admin

Гарною традицією з часів появи жанру живопису “портрет” стало ушанування своїх вчителів саме у вигляді зображень на полотні. Повага та взаємодія студентів з викладачами в усі часи вважалися особливою цінністю.

Як загальновідомо учитель - це одна з найдавніших професій. Перші згадки про існування шкіл з’явилися у IV-V тисячолітті до нашої ери на Давньому Сході.

Вшанування своєї наукової школи відбувається у різних формах: у книжках, у віршах, монографіях, картинах, бюстах, скульптурах, портретах тощо.

Особливим інструментом вшанування викладача є витвір мистецтва: картина, скульптура, постамент, тощо. Малювання портретів є чудовим засобом передачі особливих почуттів до наставників, й висловленням особливої подяки до вчителів-натхненників. Запрошуємо всіх бажаючих: студентів, викладачів та працівників “КПІ імені Ігоря Сікорського” взяти участь у Конкурсі портретів та малюнків під умовною назвою “Видатні педагоги-науковці КПІ ім. Ігоря Сікорського”.

Ви можете долучитися до вікової традиції відомих світових закладів з творчого вшанування своєї наукової школи, своїх наставників у витворах живопису. Кожний з нас має можливість намалювати свого найулюбленішого колегу чи викладача, створити портрет для картинної галереї КПІ.

Конкурс портретів та малюнків проводитиметься в 3 етапи:

1. Відбір заявок на участь у конкурсі (до кінця червня 2021р.) за допомогою Google форми.

2. Завершення етапу написання портретів (жовтень-листопад 2021р.) і їхній відбір під час виставки “Таланти КПІ”.

3. Урочисте відкриття виставки у виставковій залі (березень-квітень 2022р.). Подати заявку на участь у Мистецькому конкурсі Портретів та малюнків “Видатні педагоги-науковці КПІ імені Ігоря Сікорського” Ви можете за посиланням:

18.01.2022
Новини щодо лімітів стипендіатів
Рішенням Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 17.01.2022 встановлено ліміт стипендіатів:
17.01.2022
КПІшники, вітаємо всіх з закінченням заліково-екзаменаційної сесії!
Хто вчасно здав семестровий контроль – ми вітаємо вас з успішним закінченням сесії та бажаємо приємних канікул, які починаються 17.01.2022 і триватимуть до 30.01.2022. Дотримуйтесь правил безпеки, а, особливо, респіраторного захисту. Чекаємо вас здоровими, відпочившими та повними сил вже наступного семестру 31.01.2022!
12.01.2022
Подовження проживання у гуртожитку для відрахованих за результатами семестрового контролю
Якщо ви навчалися на 2-4 і були відраховані за результатами семестрового контролю, але будете поновлюватися на навчання – ви маєте можливість подовжити проживання у гуртожитку до кінця навчального року (до 30.06.2022, НЕ на все літо!) за наступних умов: