Вітаємо студентів, викладачів, працівників ФЛ, відділ академічної мобільності, Департамент міжнародної співпраці та всіх, хто причетний з Днем перекладача!

September 30, 2021 автор: admin

Регулярно День перекладача відзначають з 1991 року. Його заснувала Міжнародна федерація перекладачів. Мета події – об'єднати всіх тих людей, які обрали для себе таку складну професію, дозволити їм просувати її в маси і обмінюватися досвідом.

З компаніями-партнерами ФЛ можна ознайомитися тут (https://telegra.ph/Partneri-pracedavc%D1%96-KP%D0%86-01-18).

Бажаємо все більше пізнавати тонкощі іноземних мов, розвивати свій талант, бути конкурентоспроможним і найпродуктивнішим у своїй сфері! Нехай робота приносить колосальне задоволення, гідний дохід і маленькі клопоти.

11.10.2021
KПItalks: «Поговоримо про важливе: академічна мобільність – місія здійсненна»
Минулого тижня ми розпочали  другу частину КПІtalks, де Тетяна Хижняк розповіла про поточний, календарний і семестровий контролі та як пережити перший в студентському житті календарний контроль. Від вас було багато запитань та зворотного зв'язку, а від нас подарунки, кава і живе спілкувалися. Цього тижня запрошуємо вас на нову зустріч!
6.10.2021
Карантин 2020-2021 в КПІ: вакцинація студентів та співробітників
У цю п'ятницю (08 жовтня 2021) відбудеться щеплення усіх зареєстрованих на вакцинацію. Усім студентам 17+ років та співробітникам зареєстрованим на вакцинацію на пошту розіслано листи з формою підтвердження про можливість вакцинуватися 08.10. Перевіряйте папку СПАМ!
1.10.2021
Лінгвістика в політехніці: чи реальна іноземна з нуля.
Вероніка Тимченко, 3-й курс ФЛ. CAMPUS #18 Як вивчити іноземну з нуля?  Як студенти починають вивчати мови з першого курсу і чи ефективно це?