Увага! Інформація щодо державних іменних стипендій

January 10, 2022 автор: admin

Які стипендії?
   •  Президента України;
   •  Кабінету Міністрів України;
   •  Кабінету Міністрів України обдарованим студентам з числа інвалідів (магістри останнього року навчання);
   •  Стипендія ім. Ігоря Курчатова (спеціальність "Атомна енергетика").

Хто може претендувати?
   •  Студенти старших курсів (денна форма навчання, бюджет), які мають мають високу успішність у навчанні (рейтинг успішності 90 і більше балів) та здобутки в науковій роботі.

Який розмір стипендій?
   •  Академічна стипендія Президента України - 4400 грн/місяць
   •  Академічна КМУ, ім. Ігоря Курчатова та КМУ обдарованим студентам з числа інвалідів - 4000 грн/місяць.

Як претендувати на стипендію?
   •  Заповнити подання та надати копії підтверджуючих документів про здобутки в науковій роботі.
   •  Усе надіслати в електронному вигляді.

Як призначається стипендія?
   •  На семестр відповідно до наказу МОН

Зразок подання (https://drive.google.com/file/d/1nHtYPHjBfPKs8K41dzLUrFO1zdrzWFRH/view?u...).
 Коли: до 24.01.2022
Де: Онлайн, на kpisocviddil@gmail.com
25.01.2022
Студентам: прошу ознайомитись з поперднім списком з рейтинговими балами.
18.01.2022
Новини щодо лімітів стипендіатів
Рішенням Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 17.01.2022 встановлено ліміт стипендіатів:
17.01.2022
КПІшники, вітаємо всіх з закінченням заліково-екзаменаційної сесії!
Хто вчасно здав семестровий контроль – ми вітаємо вас з успішним закінченням сесії та бажаємо приємних канікул, які починаються 17.01.2022 і триватимуть до 30.01.2022. Дотримуйтесь правил безпеки, а, особливо, респіраторного захисту. Чекаємо вас здоровими, відпочившими та повними сил вже наступного семестру 31.01.2022!