Подовження проживання у гуртожитку для відрахованих за результатами семестрового контролю

January 12, 2022 автор: admin

Якщо ви навчалися на 2-4 і були відраховані за результатами семестрового контролю, але будете поновлюватися на навчання – ви маєте можливість подовжити проживання у гуртожитку до кінця навчального року (до 30.06.2022, НЕ на все літо!) за наступних умов:

•  написати на ім'я директора студмістечка заяву на подовження проживання і отримати на ній візу з клопотанням заступника декана з навчально-виховної роботи щодо необхідності проживання у зв'язку з поновленням;
   •  бути відсутнім у базі порушників студмістечка;
   •  не мати заборгованості по оплаті за проживання та електроенергію;
   •  оформити обхідний лист по гуртожитку.

Для подовження проживання необхідно написати заяву, отримати клопотання заступника декана (див. вище), здати завідуючій гуртожитком до 28.01.2022 (включно) та оплатити одразу весь термін проживання у гуртожитку (вказаний вами у заяві).

Зауважте, питання подовження проживання для студентів 1 курсу (бакалаврського чи магістерського рівня) не розглядається, оскільки поновлення на першому курсі заборонено.

Коли:
   •  здати заяву (https://docs.google.com/document/d/1aOxRu0sfxg3MKbEYOvODtFePHHIjfvXX/edi...) на подовження проживання завідуючій не пізніше 28.01.2022 (включно);
   •  максимальний термін подовження – не пізніше 30.06.2022;
   •  у разі виселення – на нього дається 14 днів з дати наказу на відрахування.

25.01.2022
Студентам: прошу ознайомитись з поперднім списком з рейтинговими балами.
18.01.2022
Новини щодо лімітів стипендіатів
Рішенням Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 17.01.2022 встановлено ліміт стипендіатів:
17.01.2022
КПІшники, вітаємо всіх з закінченням заліково-екзаменаційної сесії!
Хто вчасно здав семестровий контроль – ми вітаємо вас з успішним закінченням сесії та бажаємо приємних канікул, які починаються 17.01.2022 і триватимуть до 30.01.2022. Дотримуйтесь правил безпеки, а, особливо, респіраторного захисту. Чекаємо вас здоровими, відпочившими та повними сил вже наступного семестру 31.01.2022!