Друга освіта

На базі факультету лінгвістики можна здобути другу вищу освіту за спеціальністю 035 "Філологія".
За три роки навчання ви маєте можливість отримати диплом бакалавра і стати перекладачем з англійської та німецької мови.

За детальною інформацією звертатися за телефоном 406-83-57 до деканату ФЛ та в Навчально-методичний комплекс «Інститут післядипломної освіти» КПІ ім. Шгоря Сікорського: 406-85-13

КПІ прокладає шлях, щоб стати учасником європейського дослідницького простору
У Київській політехніці стартували переговори з Люблянським університетом. Під час онлайн-зустрічі делегація КПІ обговорила з колегами зі Словенії можливості реалізації спільних проєктів за сприяння Євросоюзу.
19.05.2022
Шановні київські політехніки
Протягом минулої доби (17–18 травня 2022 року) ректорат та Оперативний штаб університету зосередили свої зусилля на вирішенні наступних завдань:
19.05.2022
Шановні політехніки!
За офіційними джерелами інформації у північних регіонах України, звільнених від окупантів тривають роботи з розмінування  та знешкодження уцілілих боєприпасів, забезпечення життєдіяльності у населених пунктах, відновлення дорожньої інфраструктури, очищення сільськогосподарських угідь.