Друга освіта

На базі факультету лінгвістики можна здобути другу вищу освіту за спеціальністю 035 "Філологія".
За три роки навчання ви маєте можливість отримати диплом бакалавра і стати перекладачем з англійської та німецької мови.

За детальною інформацією звертатися за телефоном 406-83-57 до деканату ФЛ та в Навчально-методичний комплекс «Інститут післядипломної освіти» КПІ ім. Шгоря Сікорського: 406-85-13

29.07.2021
Розміщення відбіркових комісій
Гугл-мапа  з навігацією по університету (відбіркові комісії, принтцентри, конверти, супермаркети, магазини, аптеки, кафе, кав'ярні, вбиральні).
27.07.2021
Результати комплексного фахового випробування
Результати комплексного фахового випробування Спеціальність 035 «Філологія»
22.07.2021
Медичне обслуговування студентів КПІ
 Студенти – дорослі та свідомі громадяни України. МОН України та керівництво Університету не можуть змусити, ми тільки інформуємо та рекомендуємо, до кого можна звернутися у разі потреби.