Студенту

Основним завданням студента є навчання. Саме цьому вони присвячують переважну більшість свого часу. Викладачі факультету допомагають майбутнім перекладачам опанувати цікаву професію. До послуг студентів бібліотеки кафедр (кафедри теорії практики та перекладу англійської, німецької, французької мов та кафедри української мови, літератури та культури), комп’ютерні класи.

Щоб навчання проходило плідно і цікаво, викладачі використовують мультимедійні технології, відео- та аудіоматеріали.

На щорічних студентських конференціях студенти проводять апробацію своїх наукових досліджень, представляють доповіді-презентації англійською мовою. Такі заходи дають можливість додаткової практики з іноземної мови і поглиблення знань з технічних та гуманітарних дисциплін.

29.07.2021
Розміщення відбіркових комісій
Гугл-мапа  з навігацією по університету (відбіркові комісії, принтцентри, конверти, супермаркети, магазини, аптеки, кафе, кав'ярні, вбиральні).
27.07.2021
Результати комплексного фахового випробування
Результати комплексного фахового випробування Спеціальність 035 «Філологія»
22.07.2021
Медичне обслуговування студентів КПІ
 Студенти – дорослі та свідомі громадяни України. МОН України та керівництво Університету не можуть змусити, ми тільки інформуємо та рекомендуємо, до кого можна звернутися у разі потреби.