День відкритих дверей факультету лінгвістики!

Квітень 19, 2022 автор: admin

Цікавитесь поглибленим  вивченням щонайменше двох іноземних мов? Прагнете здобути фундаментальні та професійні знання з лінгвістики? Хочете дізнатися тонкощі перекладацької майстерності та виконувати усні і письмові переклади з різних тематик на високому рівні? Приєднуйтесь до Дня відкритих дверей факультету лінгвістики!
Під час зустрічі ви дізнаєтесь:
•  все про спеціальність 035 та особливості кожної випускової кафедри;
•  про стажування та навчання за кордоном;
•  престижність та актуальність майбутньої професії;
Ви зможете:
•  поспілкуватися із викладачами, випускниками та студентами ФЛ;
•  отримати відповіді на запитання.
Topic: День відкритих дверей факультету лінгвістики
Time: May 7, 2022 12:00 PM Kiev
Join Zoom Meeting
Meeting ID: 834 1504 1697
Passcode: English

Zoom Video (https://us02web.zoom.us/j/83415041697?pwd=T3A4aVRCcmRuSDBSRkUrVnE2RjRPdz09)
Join our Cloud HD Video Meeting
Zoom is the leader in modern enterprise video communications, with an easy, reliable cloud platform for video and audio conferencing, chat, and webinars across mobile, desktop
КПІ прокладає шлях, щоб стати учасником європейського дослідницького простору
У Київській політехніці стартували переговори з Люблянським університетом. Під час онлайн-зустрічі делегація КПІ обговорила з колегами зі Словенії можливості реалізації спільних проєктів за сприяння Євросоюзу.
19.05.2022
Шановні київські політехніки
Протягом минулої доби (17–18 травня 2022 року) ректорат та Оперативний штаб університету зосередили свої зусилля на вирішенні наступних завдань:
19.05.2022
Шановні політехніки!
За офіційними джерелами інформації у північних регіонах України, звільнених від окупантів тривають роботи з розмінування  та знешкодження уцілілих боєприпасів, забезпечення життєдіяльності у населених пунктах, відновлення дорожньої інфраструктури, очищення сільськогосподарських угідь.