ЦРК Рекомендує: Управління проєктами в ІТ від GlobalLogic

Травень 12, 2022 автор: admin

На зустрічі ви дізнаєтесь про типові завдання Project Manager, його робочий день, особливості управління проєктами в ІТ і про все, що ви хотіли довідатися про управління проєктами, але не знали, в кого поцікавитися.

Спікер: Олександр Тучков, Senior Project Manager, GlobalLogic. Має понад 8 років досвіду на керівних позиціях у малих, середніх та великих компаніях.

Коли: 18.05.2022 о 17:00
Де: Zoom
КПІ прокладає шлях, щоб стати учасником європейського дослідницького простору
У Київській політехніці стартували переговори з Люблянським університетом. Під час онлайн-зустрічі делегація КПІ обговорила з колегами зі Словенії можливості реалізації спільних проєктів за сприяння Євросоюзу.
19.05.2022
Шановні київські політехніки
Протягом минулої доби (17–18 травня 2022 року) ректорат та Оперативний штаб університету зосередили свої зусилля на вирішенні наступних завдань:
19.05.2022
Шановні політехніки!
За офіційними джерелами інформації у північних регіонах України, звільнених від окупантів тривають роботи з розмінування  та знешкодження уцілілих боєприпасів, забезпечення життєдіяльності у населених пунктах, відновлення дорожньої інфраструктури, очищення сільськогосподарських угідь.