Шановні політехніки!

Травень 12, 2022 автор: admin

За офіційними джерелами інформації у північних регіонах України, звільнених від окупантів, тривають роботи з розмінування та знешкодження уцілілих боєприпасів, забезпечення життєдіяльності у населених пунктах, відновлення дорожньої інфраструктури.
Продовжуються слідчі дії щодо воєнних злочинів рф проти мирного населення.
На східному та південному напрямі наші воїни стійко тримають рубежі оборони, відбивають численні атаки та нищать ворога.
Героїчно бореться в облозі гарнізон Маріуполя.
Значно зросла інтенсивність ракетних ударів агресора по всій території України. Удари завдаються по об'єктах критичної цивільної та оборонної інфраструктури, залізничних вузлах, промислових центрах.
Продовжилися обстріли Чернігівщини з території рф, ворог завдав авіаційний удар.
На тимчасово окупованій території нелюди продовжують терор, грабежі, мародерство, насильство та знищення мирного населення.
Незаконно затриманих людей розміщують у фільтраційних таборах з подальшою примусовою депортацією у віддалені, депресивні регіони рф.
Окуповані населені пункти перебувають у повній ізоляції. Мешканцям забороняється виходити за межі населеного пункту.
Загарбники проводять каральні акції з метою придушення зростаючого національного спротиву.
Водночас, ворог продовжує агітацію, шантаж та інші заходи, з метою схилити населення до співпраці. Проводить заходи щодо організації псевдо референдумів.

Наші дії:
- виконувати вимоги Комендантської години протягом встановленого терміну;
- посилилася загроза ракетних ударів, за сигналом Повітряна тривога або відсутності зв'язку - негайно в укриття;
- для отримання інформації користуйтесь тільки офіційними джерелами.
Усім можливим підтримуємо наших воїнів-захисників.
Перемога за нами.
Штаб Цивільного захисту Університету.
Юрій Нестеренко
КПІ прокладає шлях, щоб стати учасником європейського дослідницького простору
У Київській політехніці стартували переговори з Люблянським університетом. Під час онлайн-зустрічі делегація КПІ обговорила з колегами зі Словенії можливості реалізації спільних проєктів за сприяння Євросоюзу.
19.05.2022
Шановні київські політехніки
Протягом минулої доби (17–18 травня 2022 року) ректорат та Оперативний штаб університету зосередили свої зусилля на вирішенні наступних завдань:
19.05.2022
Шановні політехніки!
За офіційними джерелами інформації у північних регіонах України, звільнених від окупантів тривають роботи з розмінування  та знешкодження уцілілих боєприпасів, забезпечення життєдіяльності у населених пунктах, відновлення дорожньої інфраструктури, очищення сільськогосподарських угідь.