На київщині зменшується тривалість дії комендантської години

Травень 13, 2022 автор: admin

З 15 травня в Київській області та в місті Києві комендантська година розпочинатиметься на годину пізніше. Тимчасові обмеження діятимуть щодня з 23:00 до 5:00. Такі заходи запроваджуються до 22 травня.

Нагадуємо, під час комендантської години забороняється виходити на вулицю, перебувати в інших громадських місцях, пересуватися транспортом або пішки. Виняток – наявність у людини спеціальної перепустки встановленого зразка та посвідчення особи.

«Невеликі послаблення в часових рамках комендантської години зовсім не означають, що час розслабитися. Небезпека від військової агресії з боку росії на Київщині ще зберігається. Тому звертаюся до кожного – дотримуйтеся тих тимчасових обмежень, що запроваджуються на державному та місцевому рівнях, не нехтуйте сигналами повітряної тривоги та бережіть себе і близьких вам людей. Ми обов'язково переможемо!», – зазначив голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.

КПІ прокладає шлях, щоб стати учасником європейського дослідницького простору
У Київській політехніці стартували переговори з Люблянським університетом. Під час онлайн-зустрічі делегація КПІ обговорила з колегами зі Словенії можливості реалізації спільних проєктів за сприяння Євросоюзу.
19.05.2022
Шановні київські політехніки
Протягом минулої доби (17–18 травня 2022 року) ректорат та Оперативний штаб університету зосередили свої зусилля на вирішенні наступних завдань:
19.05.2022
Шановні політехніки!
За офіційними джерелами інформації у північних регіонах України, звільнених від окупантів тривають роботи з розмінування  та знешкодження уцілілих боєприпасів, забезпечення життєдіяльності у населених пунктах, відновлення дорожньої інфраструктури, очищення сільськогосподарських угідь.