Шановні політехніки!

Червень 19, 2022 автор: admin

За офіційними джерелами інформації на звільнених від окупантів територіях України, тривають роботи з забезпечення життєдіяльності у населених пунктах.
Піротехнічними підрозділами МВС України обстежено 33 тис. га територій, знешкоджено 130 тис. вибухонебезпечних предметів.
Продовжуються слідчі дії щодо воєнних злочинів рф проти мирного населення.
На східному та південному напрямі наші воїни стійко тримають рубежі оборони, відбивають численні атаки та нищать ворога.
Запеклі бої точаться у  Сєвєродонецьку.
Значно зросла інтенсивність ракетних ударів агресора по всій території України.
  Харків та область, вільні території Луганщини, Донеччини зазнали обстрілів артилерією та РСЗВ.
Авіаційний удар та мінометні обстріли прикордоння Сумщини.
Ракетні удари по Дніпропетровщині.
Посилюється загроза з боку рб. Разом з розгортанням військ у прикордонні, розпочалися широкомасштабні мобілізаційні навчання.
 Зростає число жертв серед мирного населення.
На загарбаній території армія мародерів продовжує терор, грабежі, насильство та знищення мирного населення.
 Окупанти виявляють та незаконно затримують проукраїнських активістів. Затриманих  розміщують у фільтраційних таборах з подальшою примусовою депортацією у віддалені, депресивні регіони рф.
На окупованих територіях створено 20 таких таборів і в'язниць.
Окупанти проводять каральні акції з метою придушення національного спротиву.
Водночас, продовжують агітаційно-пропагандистську роботу, шантаж, погрози та інші заходи з метою примусу населення до співпраці. Активізувалися дії щодо референдуму на окупованих територіях півдня України.

Наші дії:

Зростає інтенсивність ракетних ударів окупантами по населеним пунктам на всій території України:
- вирішуючи побутові питання завчасно продумайте свої дії, маршрут руху, місця можливого укриття;
- за сигналом Повітряна тривога або відсутності зв'язку - негайно в укриття;
- безумовно виконуйте розпорядження військових, патрульних;
- будьте пильні, при виявленні осіб з підозрілою поведінкою повідомити поліцію, Сили ТРО. Не вчиняйте самостійних дій.
Відступаючи, ворог замінував будинки, дитячі майданчики, парки, сквери, лісові масиви, водоймища, сільськогосподарські угіддя. Гинуть дорослі і діти від таких боєприпасів:
- будьте уважні і обережні, при виявленні підозрілих предметів, уцілілих боєприпасів, мін негайно повідомити ДСНС, МВС.
Не залишайте без нагляду дорослих та роз'яснюйте дітям про смертельну небезпеку таких боєприпасів.

Протидіємо розвідці ворога. Закон України, керівництво Сил оборони вимагає:
- не розміщувати фото відео фіксацію результатів вогневих ударів окупантами та не відповідати на запити про такі результати у соціальних мережах;
- забороняється використовувати відеореєстратор на автомобілі а також фотографувати об'єкти та дії наших Сил оборони;
- не повідомляти в інтерв'ю, дописах адреси, місця масового перебування людей, укриття населення, військових об'єктів, оперативну інформацію про бойові дії Сил оборони  - це призводить до тяжких, трагічних наслідків;
- не розміщувати фото роботи наших Сил ППО - ворог визначить місце стартових, вогневих позицій.
Триває війна на інформаційному фронті, тому необхідно:
- дотримуватися інформаційної гігієни - не множити фейки, панічні настрої;
- не поширюйте не перевірену інформацію з сумнівних джерел.
Усім можливим підтримуємо наших воїнів-захисників.
Наш опір, нашу віру в Перемогу не зламати.
Штаб Цивільного захисту Університету.
Юрій Нестеренко
1.07.2022
Призупинення тестування з англійської мови на факультеті лінгвістики
Шановні здобувачі вищої освіти! Зверніть увагу - тестування на РВМ (рівень володіння мовою) В2 припиняється з 04.07.2022 у зв‘язку із закінченням навчального року і буде поновлено з 01.09.2022 року.
30.06.2022
Шановні політехніки!
29.06.2022
КПІ ім. Ігоря Сікорського не планує починати навчальний рік для першого курсу 5 чи 15 серпня 2022. Все залишається згідно затверджених наказів!
Для перших курсів:    •  перший рівень вищої освіти з 19.09.2022;    •  другий рівень вищої освіти з 03.10.2022;    •  третій рівень вищої освіти з 01.10.2022. Для старших курсів:    •  перший рівень вищої освіти з 05.09.2022.    •  магістри ОНП з 01.09.2022;    •  магістри ОПП з 05.09.2022.