Дорогі київські політехніки!

Липень 28, 2022 автор: admin

28 липня Україна вперше відзначає День Української Державності. День, коли варто ще раз згадати про наше коріння, нашу національну ідентичність, про те, ким ми є і за що боремось щодня.

Цей день — знаковий для України, день хрещення Русі. Це була подія, що визначила власний напрям розвитку України на багато століть уперед — рух від варварства до цивілізації. Цей процес триває донині. Маємо знати й памʼятати свою історію, бо бачимо наочно, до чого призводить невігластво і недбале ставлення до своєї історичної памʼяті.

Український народ незламний — у своїй обʼєднаності проти ворога, у своєму вічному прагненні змін і справедливості, у своїй чесній праці.

Тому памʼятаймо, ким ми є, і працюймо далі — на нашу спільну перемогу!

Зі святом, дорогі київські політехніки!
Слава Україні!

Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського
Михайло Згуровський

8.08.2022
Порядок дій в умовах загрози надзвичайної ситуації
Для доведення інформації лунає звучання електросирени – попереджувальний сигнал "УВАГА ВСІМ!" (тривалість звучання 3-5 хв). На території кампуса попереджувальний сигнал здій­снюється електросиреною (навч. корпус №1) й дублюється гучномовцями на вул. Політехнічній і площі Знань.
7.08.2022
«5 питань адмінці» — Анатолій Мельниченко
У цьому випуску говоримо про початок освітнього процесу в осінньому семестрі, про студентів, які матимуть можливість очно відвідувати пари, моніторинг за якістю освітнього процесу та оновлення платформи «Сікорський».
2.08.2022
Запрошуємо взяти участь в просвітницьких заходах з фінансової грамотності
Національним Банком України, в рамках проведення просвітницьких заходів з фінансової грамотності для населення,на власній онлайн платформі «Школа з фінансової грамотності «Талан» буде проведено літній лекторій з фінансової грамотності для вчителів закладів загальної середньої освіти, викладачів закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти, студентів закладів вищої освіти.