Skip to content

Найголовніша подія вступної кампанії 2022 – старт подання електронних заяв на основі повної загальної середньої освіти!

Липень 29, 2022 автор: admin

Обирайте м. Київ, КПІ ім. Ігоря Сікорського та спеціальність вашої мрії. КПІ – це ваш перший пріоритет! 
 
 Подача заяв триватиме до 18:00 23 серпня. Списки рекомендованих за державним замовленням з'являться 29 серпня до 12:00. Детальніше про важливі дати для вступників на бакалаврат за сертифікатами ЗНО/НМТ тут (https://pk.kpi.ua/#timeline). Ми вже чекаємо саме на вас!
 
 Якщо ви ще не зареєстрували кабінет – швидше реєструйте! Просимо звернути увагу на процедуру завантаження документів та перевірити актуальність e-mail і номера телефону!
   •  Відеогайд реєстрації кабінету вступника (https://youtu.be/A4cuBlnSvJw) від МОН.
   •  Інструкція з подання заяв в електронній формі (https://vstup.edbo.gov.ua/files/Instrukciya_EK_MS_MB_FMB_2022.pdf).
   •  Що робити, якщо ви не можете зареєструвати електронний кабінет  (https://pk.kpi.ua/cab-error/)вступника через розбіжності чи помилки в документах.
 
 Додаткові інструкції: 
   •  Як написати мотиваційний лист (https://t.me/vstup_kpi/1157). 
   •  Розрахувати свій бал можна в  калькуляторі конкурсного бала до КПІ ім. Ігоря Сікорського (https://pk.kpi.ua/calculator/)
8.08.2022
Новина
Порядок дій в умовах загрози надзвичайної ситуації
Для доведення інформації лунає звучання електросирени – попереджувальний сигнал "УВАГА ВСІМ!" (тривалість звучання 3-5 хв). На території кампуса попереджувальний сигнал здій­снюється електросиреною (навч. корпус №1) й дублюється гучномовцями на вул. Політехнічній і площі Знань.
7.08.2022
Новина
«5 питань адмінці» — Анатолій Мельниченко
У цьому випуску говоримо про початок освітнього процесу в осінньому семестрі, про студентів, які матимуть можливість очно відвідувати пари, моніторинг за якістю освітнього процесу та оновлення платформи «Сікорський».  
2.08.2022
Новина
Запрошуємо взяти участь в просвітницьких заходах з фінансової грамотності
Національним Банком України, в рамках проведення просвітницьких заходів з фінансової грамотності для населення,на власній онлайн платформі «Школа з фінансової грамотності «Талан» буде проведено літній лекторій з фінансової грамотності для вчителів закладів загальної середньої освіти, викладачів закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти, студентів закладів вищої освіти.
AdaptiveThemes