Освітній процес у осінньому семестрі 2022/2023 н.р.

Липень 29, 2022 автор: admin

Відповідно до підготовленого Наказу «Про заходи щодо організації та здійснення освітнього процесу в осінньому семестрі 2022/2023 навчального року» освітній процес в КПІ ім. Ігоря Сікорського починається у дистанційному режимі / дистанційному режимі з проведенням окремих занять в очному режимі для здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання відповідно до графіку навчального процесу на 2022/2023 н.р.  та Регламенту організації освітнього процесу в дистанційному режимі.

За рішенням Вчених рад факультетів / НН інститутів (мають бути ухвалені до 16.08.2022!) дозволяється проведення окремих занять в очному режимі з урахуванням особливостей окремих освітніх програмам (або їх освітніх компонентів) за умови: наявності місць в укриттях навчальних корпусів, де планується проводити заняття, та дотримання стандартів вищої освіти. У разі проведення окремих занять (практичних, лабораторних) в очному режимі:
   •  очно заняття проводяться лише для тих, хто має таку можливість;
   •  забезпечується можливість дистанційного підключення (онлайн трансляції) до таких занять;
   •  передбачаються окремі дні проведення занять в очному режимі з урахуванням безпечних умов для здобувачів вищої освіти та наукового-педагогічних / педагогічних працівників.

Для здобувачів, які не мають можливості брати участь в освітньому процесі передбачається: можливість перенесення опанування освітнього компоненту на наступні семестри, надання індивідуальних графіків навчання та складання семестрового контролю, або академічної відпустки.

Наказ «Про заходи щодо організації та здійснення освітнього процесу в осінньому семестрі 2022/2023 навчального року» наразі на погодженні. Більше інформації у статті (https://telegra.ph/stay-safe-and-donate-to-the-Armed-Forces-of-Ukraine-0...).
8.08.2022
Порядок дій в умовах загрози надзвичайної ситуації
Для доведення інформації лунає звучання електросирени – попереджувальний сигнал "УВАГА ВСІМ!" (тривалість звучання 3-5 хв). На території кампуса попереджувальний сигнал здій­снюється електросиреною (навч. корпус №1) й дублюється гучномовцями на вул. Політехнічній і площі Знань.
7.08.2022
«5 питань адмінці» — Анатолій Мельниченко
У цьому випуску говоримо про початок освітнього процесу в осінньому семестрі, про студентів, які матимуть можливість очно відвідувати пари, моніторинг за якістю освітнього процесу та оновлення платформи «Сікорський».
2.08.2022
Запрошуємо взяти участь в просвітницьких заходах з фінансової грамотності
Національним Банком України, в рамках проведення просвітницьких заходів з фінансової грамотності для населення,на власній онлайн платформі «Школа з фінансової грамотності «Талан» буде проведено літній лекторій з фінансової грамотності для вчителів закладів загальної середньої освіти, викладачів закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти, студентів закладів вищої освіти.