ШАНОВНІ КОЛЕГИ! ШАНОВНІ АСПІРАНТИ Й ДОКТОРАНТИ!

September 17, 2022 автор: admin

Щиро запрошуємо вас до участі у роботі Української асоціації когнітивної лінгвістики і поетики (УАКЛіП) – професійного об’єднання викладачів і науковців, що має широке гуманітарне спрямування. Цього року УАКЛіП святкує свій славний десятирічний ювілей.

Детальнішу інформацію про Асоціацію можна отримати на сайті https://uaclip.at.ua/

Зразки документів, необхідних для набуття чи оновлення членства в Асоціації, та банківські реквізити подано у доданих файлах.

Будемо раді співробітництву з вами!

Президент УАКЛіП проф. Воробйова О.П.

ДодатокРозмір
Anketa.docx13.51 КБ
Заява.docx11.04 КБ
реквізити для сплати_2022.docx13.04 КБ
Як стати членом УАКЛіП-2022.docx12.8 КБ
2.10.2022
Дорогі київські політехніки!
Прийміть найтепліші вітання з Днем працівників освіти! Наше професійне свято було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. Згідно з Указом Президента України від 11 вересня 1994 року в Україні воно відзначається в першу неділю жовтня.
1.10.2022
Видача студентських квитків першокурсникам бакалаврату
 Студентські квитки для студентів бюджетників першого курсу УЖЕ отримано університетом і передано відповідальним працівником відділу постачання для наступних підрозділів: НН ВПІ, НН ІАТ, НН ІАТЕ, НН ІЕЕ, НН ІМЗ, НН ІТС, НН ММІ, ІХФ, ПБФ, ФБТ, ФЕЛ, ФЛ, ФБМІ, РТФ, ФЕА, ФММ, ФМФ, ФСП, ХТФ. Підрозділи розпочали організацію процесу видачі.
29.09.2022
Відстрочка від призову для призовників та військовозобов'язаних першого курсу МАГІСТРАТУРИ
Усім першокурсникам МАГІСТРАТУРИ денної форми навчання необхідно до 07 жовтня 2022 заповнити анкету