Академічна стипендія для студентів першого курсу за вересень 2022

September 22, 2022 автор: admin

У зв'язку з пізніми датами зарахування студентів першого курсу на навчання за кошти державного/регіонального бюджету в 2022 році, значним зміщенням термінів вступної кампанії для вступників за кошти фізичних та/або юридичних осіб, додатковим набором на контрактну форму навчання та, головне, необхідністю приведення контингенту у відповідність – академічна стипендія за вересень та жовтень буде виплачена в жовтні.

2.10.2022
Дорогі київські політехніки!
Прийміть найтепліші вітання з Днем працівників освіти! Наше професійне свято було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. Згідно з Указом Президента України від 11 вересня 1994 року в Україні воно відзначається в першу неділю жовтня.
1.10.2022
Видача студентських квитків першокурсникам бакалаврату
 Студентські квитки для студентів бюджетників першого курсу УЖЕ отримано університетом і передано відповідальним працівником відділу постачання для наступних підрозділів: НН ВПІ, НН ІАТ, НН ІАТЕ, НН ІЕЕ, НН ІМЗ, НН ІТС, НН ММІ, ІХФ, ПБФ, ФБТ, ФЕЛ, ФЛ, ФБМІ, РТФ, ФЕА, ФММ, ФМФ, ФСП, ХТФ. Підрозділи розпочали організацію процесу видачі.
29.09.2022
Відстрочка від призову для призовників та військовозобов'язаних першого курсу МАГІСТРАТУРИ
Усім першокурсникам МАГІСТРАТУРИ денної форми навчання необхідно до 07 жовтня 2022 заповнити анкету