Наукова робота студентів

Студенти факультету лінгвістики, так й інженерних факультетів / інститутів активно залучаються до наукової роботи.

Факультет лінгвістики організовує щорічно Міжнародну студентську науково-практичну конференцію Innovations in Science and Technology. Більш детально можна ознайомитись на сайті конференції http://konfist.fl.kpi.ua

КПІ прокладає шлях, щоб стати учасником європейського дослідницького простору
У Київській політехніці стартували переговори з Люблянським університетом. Під час онлайн-зустрічі делегація КПІ обговорила з колегами зі Словенії можливості реалізації спільних проєктів за сприяння Євросоюзу.
19.05.2022
Шановні київські політехніки
Протягом минулої доби (17–18 травня 2022 року) ректорат та Оперативний штаб університету зосередили свої зусилля на вирішенні наступних завдань:
19.05.2022
Шановні політехніки!
За офіційними джерелами інформації у північних регіонах України, звільнених від окупантів тривають роботи з розмінування  та знешкодження уцілілих боєприпасів, забезпечення життєдіяльності у населених пунктах, відновлення дорожньої інфраструктури, очищення сільськогосподарських угідь.