Кафедра англійської мови гуманітарного спрямування №3

Кафедра англійської мови гуманітарного спрямування № 3 організована в 2006 році. Завідує кафедрою професор, доктор педагогічних наук Cімкова Ірина Олегівна.

Викладачі кафедри проводять науково-педагогічну діяльність на 9 факультетах / інститутах КПІ ім. Ігоря Сікорського. Кафедра забезпечує викладання дисциплін "Англійська мова", "Англійська мова професійного спрямування", "Англійська мова професійного спрямування (поглиблено)".

5.01.2021
Для студентів ФЛ.
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ на навчання громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2021 році. посилання на документи
29.12.2020
Список додаткових балів студентів ФЛ.
СПИСОК ДОДАТКОВИХ БАЛІВ
23.12.2020
Магістрам-випускникам: оформлення обхідних.
Вітаємо випускників магістратури з успішними захистами, завершенням навчання та НАГАДУЄМО:     враховуючи складну епідеміологічну ситуацію – оформлення обхідних листів випускниками здійснюється по можливості та НЕ є обов'язковим.