Кафедра англійської мови гуманітарного спрямування №3

Кафедра англійської мови гуманітарного спрямування № 3 організована в 2006 році. Завідує кафедрою професор, доктор педагогічних наук Cімкова Ірина Олегівна.

Викладачі кафедри проводять науково-педагогічну діяльність на 9 факультетах / інститутах КПІ ім. Ігоря Сікорського. Кафедра забезпечує викладання дисциплін "Англійська мова", "Англійська мова професійного спрямування", "Англійська мова професійного спрямування (поглиблено)".

КПІ прокладає шлях, щоб стати учасником європейського дослідницького простору
У Київській політехніці стартували переговори з Люблянським університетом. Під час онлайн-зустрічі делегація КПІ обговорила з колегами зі Словенії можливості реалізації спільних проєктів за сприяння Євросоюзу.
19.05.2022
Шановні київські політехніки
Протягом минулої доби (17–18 травня 2022 року) ректорат та Оперативний штаб університету зосередили свої зусилля на вирішенні наступних завдань:
19.05.2022
Шановні політехніки!
За офіційними джерелами інформації у північних регіонах України, звільнених від окупантів тривають роботи з розмінування  та знешкодження уцілілих боєприпасів, забезпечення життєдіяльності у населених пунктах, відновлення дорожньої інфраструктури, очищення сільськогосподарських угідь.