Студентська рада

Студентська рада ФЛ – це орган студентського самоврядування, до якого входить безліч студентів нашого факультету та проводять активну діяльність, спрямовану на те, щоб зробити студентське життя кольоровим та цікавим.

Студентська рада факультету лінгвістики діє за такими напрямами: культурно-масовий(організація різноманітних свят, таких як Містер та Міс ФЛ, День факультету, Speed Dating, різноманітні проекти до свят, прикрашання факультету, театр); інформаційний(забезпечення інформаційної підтримки студентів про проекти та навчання); науковий(надання списку науковий конференцій та рекомендацій по написанню наукових робіт); міжнародний(надання інформації студентам щодо міжнародних програм та курсів); учбовий(допомога в організації навчання, робота студентів-кураторів для молодших курсів для адаптування до студентського життя); команда КВК(підготовка виступів до свят та ліги КВК НТУУ «КПІ»); спортивний(жіноча та чоловічі команди з футболу, участь в спортивних змаганнях); випуск газети факультету.

Наші студенти займають призові місця на різноманітних конкурсахів та достойно представляють наш факультет.

Детальніша інформація: http://scfl.fl.kpi.ua/

29.07.2021
Розміщення відбіркових комісій
Гугл-мапа  з навігацією по університету (відбіркові комісії, принтцентри, конверти, супермаркети, магазини, аптеки, кафе, кав'ярні, вбиральні).
27.07.2021
Результати комплексного фахового випробування
Результати комплексного фахового випробування Спеціальність 035 «Філологія»
22.07.2021
Медичне обслуговування студентів КПІ
 Студенти – дорослі та свідомі громадяни України. МОН України та керівництво Університету не можуть змусити, ми тільки інформуємо та рекомендуємо, до кого можна звернутися у разі потреби.