Умови вступу та правила прийому

ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА 1 КУРС            ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА 5 КУРС          ЗАОЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Нормативні документи

1. Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» у 2020 році

2. Спеціальність та спеціалізації за якими здійснюється підготовка бакалаврів на факультеті лінгвістики

3. Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних екзаменів, творчих конкурсів)

4. Положення про прийом на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки магістра; та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на базі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня „молодший спеціаліст”.

* На факультеті лінгвістики навчання за індивідуальними програмамми підготовки бакалавра на базі здобутого освітньо-кваліфікованого рівня "молодший спеціаліст" не здійснюється

29.07.2021
Розміщення відбіркових комісій
Гугл-мапа  з навігацією по університету (відбіркові комісії, принтцентри, конверти, супермаркети, магазини, аптеки, кафе, кав'ярні, вбиральні).
27.07.2021
Результати комплексного фахового випробування
Результати комплексного фахового випробування Спеціальність 035 «Філологія»
22.07.2021
Медичне обслуговування студентів КПІ
 Студенти – дорослі та свідомі громадяни України. МОН України та керівництво Університету не можуть змусити, ми тільки інформуємо та рекомендуємо, до кого можна звернутися у разі потреби.