Умови вступу та правила прийому

ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА 1 КУРС            ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА 5 КУРС          ЗАОЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Нормативні документи

1. Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» у 2020 році

2. Спеціальність та спеціалізації за якими здійснюється підготовка бакалаврів на факультеті лінгвістики

3. Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних екзаменів, творчих конкурсів)

4. Положення про прийом на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки магістра; та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на базі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня „молодший спеціаліст”.

* На факультеті лінгвістики навчання за індивідуальними програмамми підготовки бакалавра на базі здобутого освітньо-кваліфікованого рівня "молодший спеціаліст" не здійснюється

11.10.2021
KПItalks: «Поговоримо про важливе: академічна мобільність – місія здійсненна»
Минулого тижня ми розпочали  другу частину КПІtalks, де Тетяна Хижняк розповіла про поточний, календарний і семестровий контролі та як пережити перший в студентському житті календарний контроль. Від вас було багато запитань та зворотного зв'язку, а від нас подарунки, кава і живе спілкувалися. Цього тижня запрошуємо вас на нову зустріч!
6.10.2021
Карантин 2020-2021 в КПІ: вакцинація студентів та співробітників
У цю п'ятницю (08 жовтня 2021) відбудеться щеплення усіх зареєстрованих на вакцинацію. Усім студентам 17+ років та співробітникам зареєстрованим на вакцинацію на пошту розіслано листи з формою підтвердження про можливість вакцинуватися 08.10. Перевіряйте папку СПАМ!
1.10.2021
Лінгвістика в політехніці: чи реальна іноземна з нуля.
Вероніка Тимченко, 3-й курс ФЛ. CAMPUS #18 Як вивчити іноземну з нуля?  Як студенти починають вивчати мови з першого курсу і чи ефективно це?