Умови вступу та правила прийому

ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА 1 КУРС            ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА 5 КУРС          ЗАОЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Нормативні документи

1. Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» у 2020 році

2. Спеціальність та спеціалізації за якими здійснюється підготовка бакалаврів на факультеті лінгвістики

3. Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних екзаменів, творчих конкурсів)

4. Положення про прийом на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки магістра; та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на базі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня „молодший спеціаліст”.

* На факультеті лінгвістики навчання за індивідуальними програмамми підготовки бакалавра на базі здобутого освітньо-кваліфікованого рівня "молодший спеціаліст" не здійснюється

КПІ прокладає шлях, щоб стати учасником європейського дослідницького простору
У Київській політехніці стартували переговори з Люблянським університетом. Під час онлайн-зустрічі делегація КПІ обговорила з колегами зі Словенії можливості реалізації спільних проєктів за сприяння Євросоюзу.
19.05.2022
Шановні київські політехніки
Протягом минулої доби (17–18 травня 2022 року) ректорат та Оперативний штаб університету зосередили свої зусилля на вирішенні наступних завдань:
19.05.2022
Шановні політехніки!
За офіційними джерелами інформації у північних регіонах України, звільнених від окупантів тривають роботи з розмінування  та знешкодження уцілілих боєприпасів, забезпечення життєдіяльності у населених пунктах, відновлення дорожньої інфраструктури, очищення сільськогосподарських угідь.