Заочне відділення

Заочне відділення здійснює підготовку фахівців освітніх ступенів "Бакалавр" та "Магістр" за спеціальністю 035 "Філологія".

Пропонуються відповідні програми навчання:

1. Програма підготовки бакалаврів.

Спеціальність – 035 Філологія

Cпеціалізація - 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно),
    перша - англійська

Освітній ступінь – бакалавр
    Кваліфікація - бакалавр філології
    Термін навчання – 4 навчальних роки (3 роки 10 місяців)

2. Програма підготовки магістрів.

Спеціальність – 035 Філологія

Спеціалізація - 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно),
    перша - англійська

Освітній ступінь – магістр
    Кваліфікація - перекладач

Термін навчання – 1,5 навчального року (1 рік 4 місяці)

Починаючи з першого курсу студенти вивчають дві іноземні мови: англійську мову (основна мова) та німецьку або французьку мову (друга іноземна мова), а також дисципліни, які забезпечують фахову підготовку, наприклад: Історія України, Історія української культури, Філософія, Українська мова, Історія англійської мови, Переклад та редагування комерційних документів, Основи перекладознавства, Латинська мова, Історія зарубіжної літератури, Зіставна граматика, Практичний курс перекладу (основна мова),  Основи наукових досліджень, Практичний курс перекладу з другої іноземної мови, Усний двостороній переклад, Основи теорії мовної комунікації, Вступ до мовознавства, Лінгвокраїнознавство, Основи редагування перекладу, Порівняльна лексикологія, Теоретична граматика, Порівняльна стилистика, Українська і зарубіжна культура XXст., Економічна теорія, Інформаційні технології у перекладі тощо.

Адреса: КПІ ім. Ігоря Сікорського, факультет лінгвістики,

пр. Перемоги, 37

корпус 7, кімната 604

тел. 204-92-69

З Правилами прийому до Національного технічного університету України

«Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2020 році ви можете ознайомитись на сайті Приймальної комісії університету:

18.01.2022
Новини щодо лімітів стипендіатів
Рішенням Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 17.01.2022 встановлено ліміт стипендіатів:
17.01.2022
КПІшники, вітаємо всіх з закінченням заліково-екзаменаційної сесії!
Хто вчасно здав семестровий контроль – ми вітаємо вас з успішним закінченням сесії та бажаємо приємних канікул, які починаються 17.01.2022 і триватимуть до 30.01.2022. Дотримуйтесь правил безпеки, а, особливо, респіраторного захисту. Чекаємо вас здоровими, відпочившими та повними сил вже наступного семестру 31.01.2022!
12.01.2022
Подовження проживання у гуртожитку для відрахованих за результатами семестрового контролю
Якщо ви навчалися на 2-4 і були відраховані за результатами семестрового контролю, але будете поновлюватися на навчання – ви маєте можливість подовжити проживання у гуртожитку до кінця навчального року (до 30.06.2022, НЕ на все літо!) за наступних умов: