Заочне відділення

Заочне відділення здійснює підготовку фахівців освітніх ступенів "Бакалавр" та "Магістр" за спеціальністю 035 "Філологія".

Пропонуються відповідні програми навчання:

1. Програма підготовки бакалаврів.

Спеціальність – 035 Філологія

Cпеціалізація - 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно),
    перша - англійська

Освітній ступінь – бакалавр
    Кваліфікація - бакалавр філології
    Термін навчання – 4 навчальних роки (3 роки 10 місяців)

2. Програма підготовки магістрів.

Спеціальність – 035 Філологія

Спеціалізація - 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно),
    перша - англійська

Освітній ступінь – магістр
    Кваліфікація - перекладач

Термін навчання – 1,5 навчального року (1 рік 4 місяці)

Починаючи з першого курсу студенти вивчають дві іноземні мови: англійську мову (основна мова) та німецьку або французьку мову (друга іноземна мова), а також дисципліни, які забезпечують фахову підготовку, наприклад: Історія України, Історія української культури, Філософія, Українська мова, Історія англійської мови, Переклад та редагування комерційних документів, Основи перекладознавства, Латинська мова, Історія зарубіжної літератури, Зіставна граматика, Практичний курс перекладу (основна мова),  Основи наукових досліджень, Практичний курс перекладу з другої іноземної мови, Усний двостороній переклад, Основи теорії мовної комунікації, Вступ до мовознавства, Лінгвокраїнознавство, Основи редагування перекладу, Порівняльна лексикологія, Теоретична граматика, Порівняльна стилистика, Українська і зарубіжна культура XXст., Економічна теорія, Інформаційні технології у перекладі тощо.

Адреса: КПІ ім. Ігоря Сікорського, факультет лінгвістики,

пр. Перемоги, 37

корпус 7, кімната 604

тел. 204-92-69

З Правилами прийому до Національного технічного університету України

«Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2020 році ви можете ознайомитись на сайті Приймальної комісії університету:

11.10.2021
KПItalks: «Поговоримо про важливе: академічна мобільність – місія здійсненна»
Минулого тижня ми розпочали  другу частину КПІtalks, де Тетяна Хижняк розповіла про поточний, календарний і семестровий контролі та як пережити перший в студентському житті календарний контроль. Від вас було багато запитань та зворотного зв'язку, а від нас подарунки, кава і живе спілкувалися. Цього тижня запрошуємо вас на нову зустріч!
6.10.2021
Карантин 2020-2021 в КПІ: вакцинація студентів та співробітників
У цю п'ятницю (08 жовтня 2021) відбудеться щеплення усіх зареєстрованих на вакцинацію. Усім студентам 17+ років та співробітникам зареєстрованим на вакцинацію на пошту розіслано листи з формою підтвердження про можливість вакцинуватися 08.10. Перевіряйте папку СПАМ!
1.10.2021
Лінгвістика в політехніці: чи реальна іноземна з нуля.
Вероніка Тимченко, 3-й курс ФЛ. CAMPUS #18 Як вивчити іноземну з нуля?  Як студенти починають вивчати мови з першого курсу і чи ефективно це?