Зразки документів

- для відновлення студентського квитка

- для отримання нового студентського квитка

- для отримання довідки що ви є студентом ФЛ КПІ

- виготовлення дублікату залікової книжки у зв’язку  з втратою оригіналу

- для отримання матеріальної допомоги

- для отримання академічної довідки

- для виготовлення дублікату диплома спеціаліста у зв’язку  із втратою оригіналу

- для виготовлення дублікату додатку до диплома спеціаліста у зв’язку  із втратою оригіналу

- для повторного виготовлення диплому та додатак до диплома спеціаліста

- для надання індивідуального графіку ліквідації академічної заборгованості

- для надання мені індивідуального графіку складання зимової (літньої) заліково-екзаменаційної сесії

- для отримання копії навчальної картки

- прошу перевести мене з групи ЛА-___ у групу ЛА-___

- для отримання індивідуального графіку ліквідації академічної заборгованості за зимову (літню) заліково-екзаменаційну сесію у зв’язку  з  хворобою під час сесії

- для отримання документу про середню освіту (атестат про середню освіту, диплом про закінчення технікуму) у зв’язку  з необхідністю зробити його копію

- для відрахування з університету за власним бажанням

для перескладання іспиту

.....

КПІ прокладає шлях, щоб стати учасником європейського дослідницького простору
У Київській політехніці стартували переговори з Люблянським університетом. Під час онлайн-зустрічі делегація КПІ обговорила з колегами зі Словенії можливості реалізації спільних проєктів за сприяння Євросоюзу.
19.05.2022
Шановні київські політехніки
Протягом минулої доби (17–18 травня 2022 року) ректорат та Оперативний штаб університету зосередили свої зусилля на вирішенні наступних завдань:
19.05.2022
Шановні політехніки!
За офіційними джерелами інформації у північних регіонах України, звільнених від окупантів тривають роботи з розмінування  та знешкодження уцілілих боєприпасів, забезпечення життєдіяльності у населених пунктах, відновлення дорожньої інфраструктури, очищення сільськогосподарських угідь.