Зразки документів

- для відновлення студентського квитка

- для отримання нового студентського квитка

- для отримання довідки що ви є студентом ФЛ КПІ

- виготовлення дублікату залікової книжки у зв’язку  з втратою оригіналу

- для отримання матеріальної допомоги

- для отримання академічної довідки

- для виготовлення дублікату диплома спеціаліста у зв’язку  із втратою оригіналу

- для виготовлення дублікату додатку до диплома спеціаліста у зв’язку  із втратою оригіналу

- для повторного виготовлення диплому та додатак до диплома спеціаліста

- для надання індивідуального графіку ліквідації академічної заборгованості

- для надання мені індивідуального графіку складання зимової (літньої) заліково-екзаменаційної сесії

- для отримання копії навчальної картки

- прошу перевести мене з групи ЛА-___ у групу ЛА-___

- для отримання індивідуального графіку ліквідації академічної заборгованості за зимову (літню) заліково-екзаменаційну сесію у зв’язку  з  хворобою під час сесії

- для отримання документу про середню освіту (атестат про середню освіту, диплом про закінчення технікуму) у зв’язку  з необхідністю зробити його копію

- для відрахування з університету за власним бажанням

для перескладання іспиту

.....

11.10.2021
KПItalks: «Поговоримо про важливе: академічна мобільність – місія здійсненна»
Минулого тижня ми розпочали  другу частину КПІtalks, де Тетяна Хижняк розповіла про поточний, календарний і семестровий контролі та як пережити перший в студентському житті календарний контроль. Від вас було багато запитань та зворотного зв'язку, а від нас подарунки, кава і живе спілкувалися. Цього тижня запрошуємо вас на нову зустріч!
6.10.2021
Карантин 2020-2021 в КПІ: вакцинація студентів та співробітників
У цю п'ятницю (08 жовтня 2021) відбудеться щеплення усіх зареєстрованих на вакцинацію. Усім студентам 17+ років та співробітникам зареєстрованим на вакцинацію на пошту розіслано листи з формою підтвердження про можливість вакцинуватися 08.10. Перевіряйте папку СПАМ!
1.10.2021
Лінгвістика в політехніці: чи реальна іноземна з нуля.
Вероніка Тимченко, 3-й курс ФЛ. CAMPUS #18 Як вивчити іноземну з нуля?  Як студенти починають вивчати мови з першого курсу і чи ефективно це?