Організаційно-масова комісія

щоденник студента ¢На початку кожного нового навчального року ми ставимо студентів першокурсників та аспірантів на профспілковий облік;
¢Організовуємо збір профспілкових внесків зі студентів, які не отримують стипендію та студентів контрактної форми навчання;
¢Кожного місяця проводимо збори профоргів груп факультету і доносимо до них всю важливу інформацію.

Щороку Профком студентів НТУУ “КПІ” видає першокурсникам «Щоденник студента КПІ», де вони також можуть знайти необхідну інформацію, що стосується навчання, проживання, побуту та  дозвілля студента КПІ.
29.07.2021
Розміщення відбіркових комісій
Гугл-мапа  з навігацією по університету (відбіркові комісії, принтцентри, конверти, супермаркети, магазини, аптеки, кафе, кав'ярні, вбиральні).
27.07.2021
Результати комплексного фахового випробування
Результати комплексного фахового випробування Спеціальність 035 «Філологія»
22.07.2021
Медичне обслуговування студентів КПІ
 Студенти – дорослі та свідомі громадяни України. МОН України та керівництво Університету не можуть змусити, ми тільки інформуємо та рекомендуємо, до кого можна звернутися у разі потреби.