Співпробітництво з Варшавським технологічним університетом

З метою зміцнення дружніх зв'язків між студентами різних країн, сприяння міжнародній співпраці студентських профспілкових та самоврядних організацій в напрямку розвитку освітніх і культурологічних програм, організації змістовного дозвілля, занять фізкультурою і спортом, оздоровлення і відпочинку Профспілковий комітет студентів НТУУ «КПІ» підтримує тiснi контакти та має договори про співпробітництво зВаршавським технологічним університетом.

Ми сподіваємося, що ці контакти сприятимуть урізноманітненню нашої спільної діяльності.

Згідно можливостей вузів обох країн, можна розвивати такі напрямки, як:
¢Відпочинок українських студентів в Польщі і польських в Україні;
¢Екскурсії країнами, поглиблене вивчення обох культур;
¢Спортивні змагання;
¢Різного роду конференції та форуми;
¢Обмін досвідом роботи профспілкових бюро студентів України та Польщі;
¢Надання стипендій на навчання студентів з Польщі у нас та навпаки.
29.07.2021
Розміщення відбіркових комісій
Гугл-мапа  з навігацією по університету (відбіркові комісії, принтцентри, конверти, супермаркети, магазини, аптеки, кафе, кав'ярні, вбиральні).
27.07.2021
Результати комплексного фахового випробування
Результати комплексного фахового випробування Спеціальність 035 «Філологія»
22.07.2021
Медичне обслуговування студентів КПІ
 Студенти – дорослі та свідомі громадяни України. МОН України та керівництво Університету не можуть змусити, ми тільки інформуємо та рекомендуємо, до кого можна звернутися у разі потреби.