Привітання декана

Декан факультету лінгвістики Наталія Семенівна Саєнко

Шановні відвідувачі нашого сайту!

Ми вітаємо вас на Web-сторінці факультету лінгвістики!

Ми готуємо висококваліфікованих професійних перекладачів науково-технічної та ділової літератури, які плідно працюють у різних галузях народного господарства і бізнесу України. На факультеті викладаються англійська, німецька, французька, іспанська та інші мови. Кращі випускники і молоді спеціалісти залишаються працювати у НТУУ «КПІ», навчаючи студентів усіх факультетів та інститутів нашого університету.

До вашої уваги на сайті ми пропонуємо інформацію для викладачів та студентів, абітурієнтів та аспірантів, а також для всіх, хто цікавиться вивченням іноземних мов, організацією навчального процесу, науково-методичними розробками факультету.

Будемо раді спілкуватися з вами!

Декан факультету лінгвістики                                                  Наталія Семенівна Саєнко

18.01.2022
Новини щодо лімітів стипендіатів
Рішенням Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 17.01.2022 встановлено ліміт стипендіатів:
17.01.2022
КПІшники, вітаємо всіх з закінченням заліково-екзаменаційної сесії!
Хто вчасно здав семестровий контроль – ми вітаємо вас з успішним закінченням сесії та бажаємо приємних канікул, які починаються 17.01.2022 і триватимуть до 30.01.2022. Дотримуйтесь правил безпеки, а, особливо, респіраторного захисту. Чекаємо вас здоровими, відпочившими та повними сил вже наступного семестру 31.01.2022!
12.01.2022
Подовження проживання у гуртожитку для відрахованих за результатами семестрового контролю
Якщо ви навчалися на 2-4 і були відраховані за результатами семестрового контролю, але будете поновлюватися на навчання – ви маєте можливість подовжити проживання у гуртожитку до кінця навчального року (до 30.06.2022, НЕ на все літо!) за наступних умов: