Привітання декана

Декан факультету лінгвістики Наталія Семенівна Саєнко

Шановні відвідувачі нашого сайту!

Ми вітаємо вас на Web-сторінці факультету лінгвістики!

Ми готуємо висококваліфікованих професійних перекладачів науково-технічної та ділової літератури, які плідно працюють у різних галузях народного господарства і бізнесу України. На факультеті викладаються англійська, німецька, французька, іспанська та інші мови. Кращі випускники і молоді спеціалісти залишаються працювати у НТУУ «КПІ», навчаючи студентів усіх факультетів та інститутів нашого університету.

До вашої уваги на сайті ми пропонуємо інформацію для викладачів та студентів, абітурієнтів та аспірантів, а також для всіх, хто цікавиться вивченням іноземних мов, організацією навчального процесу, науково-методичними розробками факультету.

Будемо раді спілкуватися з вами!

Декан факультету лінгвістики                                                  Наталія Семенівна Саєнко

29.07.2021
Розміщення відбіркових комісій
Гугл-мапа  з навігацією по університету (відбіркові комісії, принтцентри, конверти, супермаркети, магазини, аптеки, кафе, кав'ярні, вбиральні).
27.07.2021
Результати комплексного фахового випробування
Результати комплексного фахового випробування Спеціальність 035 «Філологія»
22.07.2021
Медичне обслуговування студентів КПІ
 Студенти – дорослі та свідомі громадяни України. МОН України та керівництво Університету не можуть змусити, ми тільки інформуємо та рекомендуємо, до кого можна звернутися у разі потреби.