Розміщення відбіркових комісій

июля 29, 2021 Автор: admin

Гугл-мапа  з навігацією по університету (відбіркові комісії, принтцентри, конверти, супермаркети, магазини, аптеки, кафе, кав'ярні, вбиральні).

Медичне обслуговування студентів КПІ

июля 22, 2021 Автор: admin

Студенти – дорослі та свідомі громадяни України. МОН України та керівництво Університету не можуть змусити, ми тільки інформуємо та рекомендуємо, до кого можна звернутися у разі потреби.

Офіційні канали зв'язку приймальної комісії та режим роботи

июля 19, 2021 Автор: admin

Контактні телефони та режим роботи приймальної комісії:
   •  Телефони гарячих ліній та електронні пошти (https://pk.kpi.ua/phones/) факультетів/інститутів.
   •  Контактні телефони з питань щодо вступу: до бакалаврату – +38 (097) 694-50-58; до магістратури – +38 (063) 743-47-57, pk@kpi.ua

Порядок поселення до гуртожитків КПІ ім. Ігоря Сікорського

июля 15, 2021 Автор: admin

Порядок поселення до гуртожитків КПІ ім. Ігоря Сікорського на 2021/2022 н.р.

Рейтинг ФЛ

июля 1, 2021 Автор: admin

Шановні студенти, прошу ознайомитись з рейтингом ФЛ.

Каталог вступника

июня 23, 2021 Автор: admin

Мрієш вступити до КПІ ім. Ігоря Сікорського, отримати якісну освіту та стати частиною великої КПІшної родини, знаної у всьому світі? «Каталог вступника» допоможе тобі отримати всю корисну інформацію про КПІ ім. Ігоря Сікорського та зробити правильний вибір!

Конкурс портретів та малюнків

июня 15, 2021 Автор: admin

Гарною традицією з часів появи жанру живопису “портрет” стало ушанування своїх вчителів саме у вигляді зображень на полотні. Повага та взаємодія студентів з викладачами в усі часи вважалися особливою цінністю.

Нагадуємо! Уже завтра розпочинається екзаменаційна частина семестрового контролю!

июня 7, 2021 Автор: admin

Станом на 23:59 сьогодні всі оцінки з заліків та курсових робіт вже мають відображатись у ваших особистих кабінетах в АІС «Електронний кампус».

Увага! Додаткові бали до рейтингу успішності

июня 3, 2021 Автор: admin

Сьогодні, 03 червня, на сайтах факультетів/інститутів оприлюднюються рішення стипендіальних комісій факультетів/інститутів щодо врахування студентам додаткових балів до рейтингу успішності.

29.07.2021
Розміщення відбіркових комісій
27.07.2021
Результати комплексного фахового випробування