Тестирование на РВМ "В2"

Шановні здобувачі вищої освіти!
Тестування на РВМ В2 буде відновлено з 21.04.2020 і проходитиме в онлайн режимі.
Ви можете реєструватися починаючи з 17.04.2020.
Для проходження тестування необхідно завантажити додаток Zoom і мати доступ до швидкісного Інтернету, оскільки тестування буде здійснюватися на декількох платформах одночасно.

Для участі у міжнародних програмах мобільності, студенти, разом з іншими документами, подають  сертифікат, що засвідчує рівень володіння іноземною мовою.

Для отримання сертифікату студентам НЕОБХІДНО:

1. мати середній бал не нижче 4 (Середній бал виставляється в заяві-анкеті співробітником деканату або кафедри із зазначенням ПІБ та підпису особи, яка вираховує середній бал);

2. надати інформацію щодо обраної програми мобільності: план навчання (Learning Agreement) із зазначенням дисциплін/курсів, обсягу навчальної роботи /ECTS/. (Даний документ повинен бути підписаний на факультеті/ інституті особою, яка відповідає за перезарахування курсів після проходження кандидатом навчання у виші-партнері).

3. завчасно повідомити свого викладача іноземної мови про намір отримати сертифікат;

4. попередньо зареєструватись за допомогою електронної форми, скориставшись посиланням

5. надати комісії копії документів для підтвердження пунктів 1 (заява-анкета) і 2 (план навчання);

6. вчасно з'явитися для проходження тестування.

Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

Тест включає такі види завдань: аудіювання, читання, письмо і говоріння. Перші три завдання виконуються письмово. Після виконання студентом перших трьох завдань, їх перевіряє комісія (склад комісії обрано і затверджено на засіданні Вченої ради факультету лінгвістики згідно з Розпорядженням №231 від 29.09.2014). Четверте завдання (говоріння: монологічне і діалогічне мовлення) студент складає комісії усно.

Після обробки результатів, студент впродовж тижня отримує сертифікат затвердженого зразка.

Бажаємо успіхів!

1.03.2021
ДИДАКТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ЦИФРОВИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ
Вчена рада Факультету лінгвістики рекомендувала (Протокол №5 від 24.11.2020) до друку монографію " ДИДАКТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ЦИФРОВИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ" (Н. С. Саєнко, Т. П. Голуб, Ю. Е. Лавриш, В. В. Лук’яненко, І. М. Литовченко)