Магістрам-випускникам: оформлення обхідних.

Декабрь 23, 2020 Автор: admin

Вітаємо випускників магістратури з успішними захистами, завершенням навчання та НАГАДУЄМО:
    враховуючи складну епідеміологічну ситуацію – оформлення обхідних листів випускниками здійснюється по можливості та НЕ є обов'язковим.
    інформацію щодо наявних у вас боргів в бібліотеці буде надано відповідальним особам на ваші факультети/інститути. Тільки якщо ви у списку боржників, вам необхідно буде відвідати бібліотеку і закрити всі питання. Контакти бібліотеки: 044 204-82-75, library@library.kpi.ua.
    переконайтеся, що у вас немає заборгованості зі студмістечком, якщо ви проживали у гуртожитку (уточнити у завідуючої) та бухгалтерією університету (044 204-90-62).
   необхідно обов'язково надати на кафедри оригінали ваших атестаційних робіт з особистим підписом.
   відмічати обхідний в військово-мобілізаційному відділі (в 31-му корпусі) не потрібно.
   студентам-викускникам, які проживають в гуртожитку і перебувають на військовому обліку в Солом'янському РВК м. Києва необхідно ОСОБИСТО знятись з військового обліку. Приймальні години Солом'янського РВК (вул. Іскрівська, 5А, тел. (044) 241 13 25): вівторок, четвер, 09:00-13:00.
1.03.2021
ДИДАКТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ЦИФРОВИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ
Вчена рада Факультету лінгвістики рекомендувала (Протокол №5 від 24.11.2020) до друку монографію " ДИДАКТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ЦИФРОВИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ" (Н. С. Саєнко, Т. П. Голуб, Ю. Е. Лавриш, В. В. Лук’яненко, І. М. Литовченко)
28.02.2021