Увага! Додаткові бали до рейтингу успішності

июня 3, 2021 Автор: admin

Сьогодні, 03 червня, на сайтах факультетів/інститутів оприлюднюються рішення стипендіальних комісій факультетів/інститутів щодо врахування студентам додаткових балів до рейтингу успішності.

Звертаємо вашу увагу: у разі, якщо студент не погоджується з рішенням стипендіальної комісії факультету/інституту, то оскаржити таке рішення можна звернувшись до стипендіальної комісії університету до 20.06.2021. Заяву про оскарження на голову стипендіальної комісії університету у вільній формі (зразок оформлення (https://drive.google.com/file/d/113wIqvfJOgj1gdFv-buzf_CCFKoUW7fa/view?u...)) надсилати на електронну адресу dnvr@kpi.ua

7.06.2021
Новость
Нагадуємо! Уже завтра розпочинається екзаменаційна частина семестрового контролю!
Станом на 23:59 сьогодні всі оцінки з заліків та курсових робіт вже мають відображатись у ваших особистих кабінетах в АІС «Електронний кампус».
3.06.2021
Увага! Додаткові бали до рейтингу успішності
3.06.2021
Новость
Прошу ознайомитись з розподілом додаткових балів студентів нашого факультету.
РОЗПОДІЛ ДОДАТКОВИХ БАЛІВ