июня 15, 2021 Автор: admin

Гарною традицією з часів появи жанру живопису “портрет” стало ушанування своїх вчителів саме у вигляді зображень на полотні. Повага та взаємодія студентів з викладачами в усі часи вважалися особливою цінністю.

Як загальновідомо учитель - це одна з найдавніших професій. Перші згадки про існування шкіл з’явилися у IV-V тисячолітті до нашої ери на Давньому Сході.

Вшанування своєї наукової школи відбувається у різних формах: у книжках, у віршах, монографіях, картинах, бюстах, скульптурах, портретах тощо.

Особливим інструментом вшанування викладача є витвір мистецтва: картина, скульптура, постамент, тощо. Малювання портретів є чудовим засобом передачі особливих почуттів до наставників, й висловленням особливої подяки до вчителів-натхненників. Запрошуємо всіх бажаючих: студентів, викладачів та працівників “КПІ імені Ігоря Сікорського” взяти участь у Конкурсі портретів та малюнків під умовною назвою “Видатні педагоги-науковці КПІ ім. Ігоря Сікорського”.

Ви можете долучитися до вікової традиції відомих світових закладів з творчого вшанування своєї наукової школи, своїх наставників у витворах живопису. Кожний з нас має можливість намалювати свого найулюбленішого колегу чи викладача, створити портрет для картинної галереї КПІ.

Конкурс портретів та малюнків проводитиметься в 3 етапи:

1. Відбір заявок на участь у конкурсі (до кінця червня 2021р.) за допомогою Google форми.

2. Завершення етапу написання портретів (жовтень-листопад 2021р.) і їхній відбір під час виставки “Таланти КПІ”.

3. Урочисте відкриття виставки у виставковій залі (березень-квітень 2022р.). Подати заявку на участь у Мистецькому конкурсі Портретів та малюнків “Видатні педагоги-науковці КПІ імені Ігоря Сікорського” Ви можете за посиланням:

29.11.2021
Новость
1й етап Всеукраїнської олімпіади з перекладу французької мови для студентів 3–4 курсів
Шановні студенти! Запрошуємо вас взяти участь у 1-му етапі Всеукраїнської олімпіади з перекладу французької мови для студентів 3–4 курсів «Медіація як компетентність мовленнєвої діяльності»,
11.11.2021
Новость
Увага! Дистацнійний режим проведення освітнього процесу подовжено до 31 грудня 2021
З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, враховуючи погіршення епідеміологічної ситуації, внесено зміни до Наказу
21.10.2021
Увага! Режим проведення освітнього процесу з 25 жовтня 2021
З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, відповідно до рішення Адміністративної ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 21.10.2021, враховуючи погіршення епідеміологічної ситуації та з врахуванням листа Міністерства освіти і науки України №1/9-558 від 21.10.2021: