Для абітурієнтів факультету

Факультет лінгвістики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошує на навчання для здобуття ступеня бакалавра осіб, які здобули повну загальну середню освіту, за однією зі спеціалізацій спеціальності 035 Філологія:

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ         035 ФІЛОЛОГІЯ

СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ:

035.041 ГЕРМАНСЬКІ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ (ПЕРЕКЛАД ВКЛЮЧНО), ПЕРША-АНГЛІЙСЬКА (форми навчання-денна, заочна)

035.043 ГЕРМАНСЬКІ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ (ПЕРЕКЛАД ВКЛЮЧНО), ПЕРША-НІМЕЦЬКА (форми навчання-денна)

035.055 РОМАНСЬКІ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ (ПЕРЕКЛАД ВКЛЮЧНО), ПЕРША-ФРАНЦУЗЬСКА (форми навчання-денна)

«Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2021 році»
Сертифікати ЗНО

Необхідні сертифікати ЗНО та вагові коефіцієнти

1. Українська мова та література - 0,35

2. Іноземна мова - 0,45

3. Фізика, або Математика, або Історія України, або Хімія, або Географія, або Біологія - 0,2

Мінімальний конкурсний бал - 125

Розрахувати свій приблизний конкурсний бал можна у розділі «Калькулятор конкурсного балу».

Остаточний конкурсний бал множиться на сільський коефіцієнт (СК) – 1,02, якщо на такий вступники мають право.

Зверніть увагу, що для вступу за спеціальністю 035 Філологія обов’язковим предметом є українська мова ТА література. Сертифікату з української мови недостатньо. Також звертаємо Вашу увагу, що у 2021 році можна використовувати сертифікати ЗНО 2018, 2019, 2020 та 2021 року!

Актуальна інформація про вступну кампанію 2021: ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ КПІ

Розклад роботи Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського та етапи вступної кампанії 2021

КЛЮЧОВІ ДАТИ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2021:

01 лютого – 05 березня: реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні

21 травня – 16 липня: зовнішнє незалежне оцінювання

01 липня: початок реєстрації електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів

1–13 липня: строки проведення творчих конкурсів, вступних випробувань

14 липня: початок прийому заяв та документів

16 липня 18:00: закінчення прийому заяв та документів для осіб, які мають проходити творчий конкурс (мають право складати вступні іспити, співбесіду), що проводить КПІ ім. Ігоря Сікорського

17 липня: строки проведення співбесід

23 липня 18:00: закінчення прийому заяв та документів для осіб, які вступають за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, іспитів, творчих конкурсів, складених з 01 по 13 липня

28 липня не пізніше 12:00: термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення

02 серпня 18:00: закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення

09 серпня: зарахування вступників за державним замовленням

11 серпня: закінчення прийому копій документів для отримання спеціальних умов участі у конкурсі (для вступників, які беруть участь у конкурсі за кошти фізичних та/або юридичних осіб та претендують на переведення)

12 серпня 12:00: закінчення строку виконання вимог до зарахування вступниками, які беруть участь у конкурсному відборі, на місця, що фінансуються за кошти фізичних та/або юридичних осіб

17 серпня: зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб

Шановні вступники! У зв’язку з пандемією COVID-19 та карантинними заходами у строках можливі зміни. Стежте уважно за оновленнями!

максимальний обсяг держбюджету

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти  (вступних випробувань, творчих конкурсів) для вступу на факультет лінгвістики  КПІ ім. Ігоря Сікорського

Розклад роботи Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського під час прийому документів

Нормативні документи

1. Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних екзаменів, творчих конкурсів)

2. Перелік документів для вступу до Національного технічного університету України

«Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

3. Вартість навчання у 2020/2021 навчальному році

4. Інформаційні матеріали приймальної комісії

КОНТАКТИ ВІДБІРКОВОЇ КОМІСІЇ ФАКУЛЬТЕТУ ЛІНГВІСТИКИ

Телефон гарячої лінії: +38 (050) 716 98 02

Email: vkflkpi@ukr.net; vkflkpi@gmail.com

Чат абітурієнтів в Telegram: https://t.me/abit_flkpi

7.06.2021
Новость
Нагадуємо! Уже завтра розпочинається екзаменаційна частина семестрового контролю!
Станом на 23:59 сьогодні всі оцінки з заліків та курсових робіт вже мають відображатись у ваших особистих кабінетах в АІС «Електронний кампус».
3.06.2021
Новость
Увага! Додаткові бали до рейтингу успішності
 Сьогодні, 03 червня, на сайтах факультетів/інститутів оприлюднюються рішення стипендіальних комісій факультетів/інститутів щодо врахування студентам додаткових балів до рейтингу успішності.
3.06.2021
Новость
Прошу ознайомитись з розподілом додаткових балів студентів нашого факультету.
РОЗПОДІЛ ДОДАТКОВИХ БАЛІВ