Кафедра теории, практики и перевода французского языка

Кафедра заснована у 2000 р. на базі секції французької мови кафедри іноземних мов №1, яка була створена ще у довоєнні часи.

Завідує кафедрою доцент Полюк Ірина Станіславівна.

Кафедра забезпечує підготовку студентів факультету лінгвістики з французької мови і є профілюючою - готує студентів за фахом "Переклад".

Викладачі кафедри, які мають високий рівень кваліфікації, успішно поєднують навчально-методичну роботу з науково-дослідницькою. Викладачі кафедри брали активну участь у європейських програмах TEMPUS TACIS. Зокрема, вони підтримують міжнародні зв'язки з навчальними закладами Франції такими, як університет Lyon III, Ecole Centrale de Lyon. Результати цієї плідної роботи висвітлені у низці методичних посібників, підручників, наукових публікацій, доповідей на наукових конференціях.

Студенти кафедри ТПП французької мови мають унікальну можливість працювати з оригінальними підручниками, які надійшли до університету за даною програмою. На кафедрі створено методичний кабінет, укомплектований необхідною навчальною та художньою літературою, відео- та аудіоматеріалами.

Майже всі викладачі кафедри за програмою "TEMPUS TACIS" мали змогу підвищити свою кваліфікацію під час стажування у Франції.

Кафедра ТПП французької мови тісно співпрацює з агенцією Міністерства освіти Франції Едю-Франс, проводить спільні презентації. Кафедра сприяє розповсюдженню інформації про вищі навчальні заклади Франції та відкриває великі можливості для процесу інтернаціоналізації вищої освіти.

Також на кафедрі ТПП французької мови ведеться викладання іспанської мови для студентів технічних факультетів та курси для всіх студентів університету, які бажають вивчити цю мову.

Сайт кафедри: http://fl.ntu-kpi.kiev.ua/kafedra/FR/

7.06.2021
Новость
Нагадуємо! Уже завтра розпочинається екзаменаційна частина семестрового контролю!
Станом на 23:59 сьогодні всі оцінки з заліків та курсових робіт вже мають відображатись у ваших особистих кабінетах в АІС «Електронний кампус».
3.06.2021
Новость
Увага! Додаткові бали до рейтингу успішності
 Сьогодні, 03 червня, на сайтах факультетів/інститутів оприлюднюються рішення стипендіальних комісій факультетів/інститутів щодо врахування студентам додаткових балів до рейтингу успішності.
3.06.2021
Новость
Прошу ознайомитись з розподілом додаткових балів студентів нашого факультету.
РОЗПОДІЛ ДОДАТКОВИХ БАЛІВ