Кафедра теории, практики и перевода французского языка

Кафедра заснована у 2000 р. на базі секції французької мови кафедри іноземних мов №1, яка була створена ще у довоєнні часи.

Завідує кафедрою доцент Полюк Ірина Станіславівна.

Кафедра забезпечує підготовку студентів факультету лінгвістики з французької мови і є профілюючою - готує студентів за фахом "Переклад".

Викладачі кафедри, які мають високий рівень кваліфікації, успішно поєднують навчально-методичну роботу з науково-дослідницькою. Викладачі кафедри брали активну участь у європейських програмах TEMPUS TACIS. Зокрема, вони підтримують міжнародні зв'язки з навчальними закладами Франції такими, як університет Lyon III, Ecole Centrale de Lyon. Результати цієї плідної роботи висвітлені у низці методичних посібників, підручників, наукових публікацій, доповідей на наукових конференціях.

Студенти кафедри ТПП французької мови мають унікальну можливість працювати з оригінальними підручниками, які надійшли до університету за даною програмою. На кафедрі створено методичний кабінет, укомплектований необхідною навчальною та художньою літературою, відео- та аудіоматеріалами.

Майже всі викладачі кафедри за програмою "TEMPUS TACIS" мали змогу підвищити свою кваліфікацію під час стажування у Франції.

Кафедра ТПП французької мови тісно співпрацює з агенцією Міністерства освіти Франції Едю-Франс, проводить спільні презентації. Кафедра сприяє розповсюдженню інформації про вищі навчальні заклади Франції та відкриває великі можливості для процесу інтернаціоналізації вищої освіти.

Також на кафедрі ТПП французької мови ведеться викладання іспанської мови для студентів технічних факультетів та курси для всіх студентів університету, які бажають вивчити цю мову.

Сайт кафедри: http://fl.ntu-kpi.kiev.ua/kafedra/FR/

1.09.2021
Новость
Освітній процес з 01 вересня 2021/2022 н.р.
За рішенням Адміністративної ради та Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського освітній процес з 01 вересня 2021/2022 навчального року для здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання розпочати:
25.08.2021
Новость
Як і коли обирається спеціальність та освітня програма для 1-го курсу бакалаврату
Оновили для вас статтю, у якій допоможемо розібратися:    •  Що це таке освітні програми?    •  Як це стосується вас?    •  Як відбувається закріплення за освітньою програмою?
16.08.2021
Новость
Зміни до процесу реєстрації місця проживання в гуртожитках студмістечка
 Процес реєстрації в гуртожитках паспортистами студмістечка більше не здійснюється, вони лише проводять консультації.