Тестування на РВМ "В2"

Шановні здобувачі вищої освіти!
Тестування на РВМ В2 буде відновлено з 21.04.2020 і проходитиме в онлайн режимі.
Ви можете реєструватися починаючи з 17.04.2020.
Для проходження тестування необхідно завантажити додаток Zoom і мати доступ до швидкісного Інтернету, оскільки тестування буде здійснюватися на декількох платформах одночасно.

Для участі у міжнародних програмах мобільності, студенти, разом з іншими документами, подають  сертифікат, що засвідчує рівень володіння іноземною мовою.

Для отримання сертифікату студентам НЕОБХІДНО:

1. мати середній бал не нижче 4 (Середній бал виставляється в заяві-анкеті співробітником деканату або кафедри із зазначенням ПІБ та підпису особи, яка вираховує середній бал);

2. надати інформацію щодо обраної програми мобільності: план навчання (Learning Agreement) із зазначенням дисциплін/курсів, обсягу навчальної роботи /ECTS/. (Даний документ повинен бути підписаний на факультеті/ інституті особою, яка відповідає за перезарахування курсів після проходження кандидатом навчання у виші-партнері).

3. завчасно повідомити свого викладача іноземної мови про намір отримати сертифікат;

4. попередньо зареєструватись за допомогою електронної форми, скориставшись посиланням

5. надати комісії копії документів для підтвердження пунктів 1 (заява-анкета) і 2 (план навчання);

6. вчасно з'явитися для проходження тестування.

Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

Тест включає такі види завдань: аудіювання, читання, письмо і говоріння. Перші три завдання виконуються письмово. Після виконання студентом перших трьох завдань, їх перевіряє комісія (склад комісії обрано і затверджено на засіданні Вченої ради факультету лінгвістики згідно з Розпорядженням №231 від 29.09.2014). Четверте завдання (говоріння: монологічне і діалогічне мовлення) студент складає комісії усно.

Після обробки результатів, студент впродовж тижня отримує сертифікат затвердженого зразка.

Бажаємо успіхів!

25.06.2020
Шановні здобувачі вищої освіти!
Шановні здобувачі вищої освіти, тестування на РВМ В2 припиняється у зв‘язку із закінченням навчального року і буде поновлено з 01.09.2020 року.
12.06.2020
Осінній семестр для вступників!
Осінній семестр для вступників розпочнеться 21 вересня
5.06.2020
Шановні студенти
Шановні студенти, випускники, роботодавці, колеги та всі охочі!   Запрошуємо вас ознайомитися та долучитися до громадського обговорення Проєкту