Олімпіада «Обрії художнього перекладу 2010»: роботи фіналістів

Шановні студенти

Просимо Вас обрати переможця Олімпіади «Обрії художнього перекладу 2010» у номінації "Читацькі симпатії".

На сайті розміщені переклади фіналістів у прозі та поезії.

Щоб віддати свій голос за того чи іншого автора - відправте на адресу електронної пошти site_fl@ukr.net  прізвище автора, групу, назву його роботи, своє ПІБ (конфіденційність гарантується) і не забудьте у темі листа вказати Обрії художнього перекладу 2010

Чекаємо на ваші голоси

День відкритих дверей!
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 15.12.2018 за такою програмою:
День відкритих дверей
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься завтра, 1.11.2018, в форматі загальноуніверситетського заходу «Осінні канікули в КПІ». Представник нашого факультету чекатиме на Вас о 10.30 в музеї КПІ імені Ігоря Сікорського.
24.08.2018
Графік поселення