Синій птах - театральне дійство

Студенти факультету лінгвістики підготували справжній сюрприз шанувальникам театрального мистецтва. Днями на сцені пройшло театралізоване шоу "Синій птах". Студенти майстерно розкрили складні образи цього цікавого твору.

Фотозвіт

1.09.2021
Освітній процес з 01 вересня 2021/2022 н.р.
За рішенням Адміністративної ради та Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського освітній процес з 01 вересня 2021/2022 навчального року для здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання розпочати:
25.08.2021
Як і коли обирається спеціальність та освітня програма для 1-го курсу бакалаврату
Оновили для вас статтю, у якій допоможемо розібратися:    •  Що це таке освітні програми?    •  Як це стосується вас?    •  Як відбувається закріплення за освітньою програмою?
16.08.2021
Зміни до процесу реєстрації місця проживання в гуртожитках студмістечка
 Процес реєстрації в гуртожитках паспортистами студмістечка більше не здійснюється, вони лише проводять консультації.