155 РОКІВ САТИРИ ТА ІРОНІЇ

30 листопада в приміщенні Національної технічної бібліотеки «КПІ» відбувся захід, присвячений творчості легендарного письменника Джорджа Бернарда Шоу. «Джордж Бернард Шоу. 155 років сатири та іронії» - саме таку назву мали читання, які були приуроченні річниці з дня народження «видатного сина Ірландії».

Читання п’єс, перегляд уривків фільму, доповіді, літературні жарти та вікторина…глядачам не доводилось нудьгувати під час заходу. Постановка п’єси «Пігмаліон» стала кульмінацією дійства, яка захопила всіх глядачів та викликала шквал аплодисментів.

Активну участь в організації цього заходу взяли студенти групи ЛА-91 факультету лінгвістики, які вирішили, що ця дата не повинна залишитися поза увагою студентства. І дійсно, студенти зробили все можливе, для того, щоб зацікавити інших та відкрити наново Бернарда Шоу одноліткам.

Юлія Мацаєнко, один із організаторів заходу, відзначила, що «молодь повинна цікавитися такими видатними та непересічними особистостями, як Джордж Бернард Шоу, оскільки в його творчості можна знайти відповіді на багато власних питань та переосмислити деякі «істини» сьогодення. Тим більше, що письменник вмів подати свої судження в такій формі, що викривала повністю фальшивість багатьох речей та лицемірство людей».

Нагадуємо, в цьому році виповнилося 155 років з дня народження відомого англійського публіциста та драматурга, лауреата Нобелівської премії, політика Джорджа Бернарда Шоу, який відомий своїми творами «Пігмаліон», «Учень диявола», «Будинки вдівця» тощо.

1.09.2021
Освітній процес з 01 вересня 2021/2022 н.р.
За рішенням Адміністративної ради та Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського освітній процес з 01 вересня 2021/2022 навчального року для здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання розпочати:
25.08.2021
Як і коли обирається спеціальність та освітня програма для 1-го курсу бакалаврату
Оновили для вас статтю, у якій допоможемо розібратися:    •  Що це таке освітні програми?    •  Як це стосується вас?    •  Як відбувається закріплення за освітньою програмою?
16.08.2021
Зміни до процесу реєстрації місця проживання в гуртожитках студмістечка
 Процес реєстрації в гуртожитках паспортистами студмістечка більше не здійснюється, вони лише проводять консультації.