uk

Інформація щодо мовної підготовки студентів (для всіх, крім студентів факультету лінгвістики)

Студентам 1 курсу бакалаврату:

Якщо ви вивчали англійську мову як основну та плануєте вивчати її в університеті – вам необхідно за розкладом прийти на пару з іноземної мови та пройти тестування для визначення рівня володіння англійською мовою.

Якщо ви вивчали німецьку мову як основну та плануєте вивчати її в університеті – вам необхідно за розкладом прийти на пару з іноземної мови, повідомити викладача іноземної мови про обрання німецької мови та зареєструватися через Google форму . За вказаними контактами з вами зв’яжеться викладач німецької мови і запропонує пройти тестування для визначення рівня володіння німецькою мовою.

Якщо ви вивчали французьку мову як основну та плануєте вивчати її в університеті – вам необхідно за розкладом прийти на пару з іноземної мови, повідомити викладача іноземної мови про обрання французької мови та зареєструватися через Google форму , а потім пройти тестування для визначення рівня володіння французькою мовою.

Студентам 1 курсу магістратури:
• Здобувачам магістерського рівня пропонується вивчати ту іноземну мову, яку вони вивчали на бакалаврському рівні. За наявності міжнародного сертифіката, сертифіката мовних курсів із зазначенням рівня володіння іноземною мовою не менше В2, здобувачам пропонується обрати до вивчення одну з трьох мов — англійську, німецьку або французьку.

Якщо ви вивчали англійську мову як основну та плануєте вивчати її в університеті – вам необхідно за розкладом прийти на пару з іноземної мови та пройти тестування для визначення рівня володіння англійською мовою.

Якщо ви вивчали німецьку мову як основну та плануєте вивчати її в університеті – вам необхідно за розкладом прийти на пару з іноземної мови, повідомити викладача іноземної мови про обрання німецької мови та зареєструватися через Google форму. За вказаними контактами з вами зв’яжеться викладач німецької мови і запропонує пройти тестування для визначення рівня володіння німецькою мовою.

Якщо ви вивчали французьку мову як основну та плануєте вивчати її в університеті – вам необхідно за розкладом прийти на пару з іноземної мови, повідомити викладача іноземної мови про обрання французької мови та зареєструватися через Google форму, а потім пройти тестування для визначення рівня володіння французькою мовою.

Увага! Групи з вивчення німецької та французької мови формуються до 15 вересня 2023.

Додатково
• За бажанням студенти можуть змінити обрану іноземну мову – переведення здобувачів бакалаврського рівня між дисциплінами з вивчення іноземної мови (зміна мови) здійснюється в канікулярний період між 2 і 3 курсом. Порядок переведення та зразки заяв можна знайти за посиланням.

Додаткову інформацію та контакти викладачів ви зможете знайти на сайтах кафедр:
Англійська мова:
Кафедра англійської мови технічного спрямування №1 – для студентів НН ІАТЕ, НН ІЕЕ, ФЕЛ, ФЕА, ХТФ.
Кафедра англійської мови технічного спрямування №2 – для студентів НН ІАТ, НН ІМЗ, НН ІТС, НН ММІ, НН ФТІ, ІХФ, ПБФ, ФМФ.
Кафедра англійської мови гуманітарного спрямування №3 – для студентів НН ВПІ, НН ІПСА, РТФ, ФБТ, ФБМІ, ФІОТ, ФММ, ФПМ, ФСП.
Німецька мова
Кафедра теорії, практики та перекладу німецької мови.
Французька мова
Кафедра теорії, практики та перекладу французької мови.

Залишились запитання щодо процесу обрання мовної підготовки? Звертайтесь до заступника декана ФЛ Павленко Ольги В’ячеславівни в телеграм @olhapavlenko.