Відстрочка від призову для призовників та військовозобов’язаних першого курсу МАГІСТРАТУРИ

Усім першокурсникам МАГІСТРАТУРИ денної форми навчання (і бюджет, і контракт) необхідно до 29 вересня 2023 заповнити анкету для своєчасного оформлення особової картки та надання довідок про навчання до ТЦК та СП та отримання відстрочки від призову на військову службу!
• Студентам, які отримали ОКР бакалавр в КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2023 році та НЕ змінювали місце перебування на військовому обліку – довідки про навчання Додаток 20 будуть надіслані Укрпоштою до РТЦК та СП.
• Для отримання Довідки про навчання Додаток 20 необхідно до 29 вересня особисто прибути до Військово-мобілізаційного відділу (ВМВ), корпус 31, кімната 1-01, понеділок-п’ятниця, 09:00-13:00 та 14:00-16:00
• Студенти, які проживають за межами Київської області та не мають можливості приїхати особисто можуть отримати довідку через довірену особу з копією вашого військово-облікового документу (без оформлення будь-яких довіреностей).

ЛИШЕ для хлопців 1 курсу МАГІСТРАТУРИ: анкета , яку необхідно заповнити для постановки на військовий облік
Коли: і бюджетникам, і контрактникам першого курсу МАГІСТРАТУРИ анкету необхідно заповнити до 29 вересня!

У разі запитань звертайтесь до ВМВ у будні з 9 до 17 за телефоном 204-95-66 / 204-95-69 / 204-82-71; в кабінет 1-01 / 1-23, 31 корпусу; e-mail vmv@kpi.ua або пишіть в бот Військово-мобілізаційного відділу.

Успіхів!